RECYKLUJEME

První skládání: Woody Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Poměrně dlouho jsem pátrala, jakou smysluplnou hračku Martínkovi koupit. Zkusila jsem Woody Puzzle šatní skříň Medvídek a jsem z dárku pro něj nadšená. Dřevěná hračka představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je hračka určena

Hodí se pro děti, které umí složit základní puzzle alespoň o čtyřech dílcích. Na první pohled se může zdát, že dítě s přehledem přiřadí tři části k sobě, a je to. Jenže, co jsem vypozorovala, není tomu tak. Martínkovi nedělá problém složit medvěda. Neví, co si má počít se zbývajícími kousky.  Zatím ještě ve 23 měsících neumí poskládat medvídka cíleně tak, aby byl veselý, smutný, měl na sobě pyžamo či společenské oblečení. Šatní skříň se hodí pro dítě ve věku alespoň dvou let.

WOODY Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Co najdete uvnitř

Dřevěná krabička obsahuje sadu šesti medvídků po třech dílcích. Šestkrát medvídek změní náladu, stejně jako vystřídá šest různých outfitů. Při skládání můžete společně s dítětem vyprávět příběh: Kam medvídek jde? Kdy půjde spát? Kdy ráno vstává? Jaké oblečení má na sobě právě teď? Vytvoříte také vtipné kombinace. Můžete se ptát: Poznáš, co je na obrázku špatně? Za velkou nevýhodu shledávám to, že není možné vyměnit pozadí na krabičce. Dospěje-li dítě do stádia otázek typu: A proč je…, zde jich bude mít plno. Může se ptát: Proč jde medvídek spát, když je venku světlo? Kde bude plavat, když na obrázku není voda? 

Poměr ceny a kvality

Hračka představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality. Dřevo není nejtenčí, dobře se drží v ruce. Hrany jsou opracované, hladké a krásně se vkládají na podložku. Postupem času se obrázky mohou odřít, ale to se u dřevěných puzzlí stane.

Kde hračku koupíte?

Medvídka za 111 Kč pořídíte na Feedo.cz (bývá tam je na něj akce, ale momentálně mají úplně vyprodáno), další členy medvědí rodinky koupíte na 4Kids.cz (puzzle pro holčičky, medvědí rodinku). Puzzle jsou hezké, trošku se odřou, ale zase za pořizovací cenu kolem 110 až 140 Kč je to perfektní dárek, se kterým si dítě vyhraje. Skládáme spolu, oblékáme medvídka podle počasí a říkáme si, kam zrovna jde.

Šatní skříň medvídek na 4KIDS.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.5 Hodnocení
Woody Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Woody šatní skříň Medvídek jsou pěkné kreativní puzzle, díky kterým se dítě učí poskládat správné kombinace oblečení. Prostřednictvím střídání nálady postavičky můžete společně vymyslet historku, příběh či jinou formu zábavy.

Poměr ceny a kvality
0
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
8
KLADY
  • Velmi dobrý poměr ceny a kvality.
  • Pěkné a kreativní puzzle.
  • Jsou dobře dostupné.
ZÁPORY
  • Pozadí není možné vyměnit.
  • Obrázky se mohou používáním opotřebovat.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart