RECYKLUJEME

První skládání: Woody Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Poměrně dlouho jsem pátrala, jakou smysluplnou hračku Martínkovi koupit. Zkusila jsem Woody Puzzle šatní skříň Medvídek a jsem z dárku pro něj nadšená. Dřevěná hračka představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Obsah

Pro koho je hračka určena

Hodí se pro děti, které umí složit základní puzzle alespoň o čtyřech dílcích. Na první pohled se může zdát, že dítě s přehledem přiřadí tři části k sobě, a je to. Jenže, co jsem vypozorovala, není tomu tak. Martínkovi nedělá problém složit medvěda. Neví, co si má počít se zbývajícími kousky.  Zatím ještě ve 23 měsících neumí poskládat medvídka cíleně tak, aby byl veselý, smutný, měl na sobě pyžamo či společenské oblečení. Šatní skříň se hodí pro dítě ve věku alespoň dvou let.

WOODY Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Co najdete uvnitř

Dřevěná krabička obsahuje sadu šesti medvídků po třech dílcích. Šestkrát medvídek změní náladu, stejně jako vystřídá šest různých outfitů. Při skládání můžete společně s dítětem vyprávět příběh: Kam medvídek jde? Kdy půjde spát? Kdy ráno vstává? Jaké oblečení má na sobě právě teď? Vytvoříte také vtipné kombinace. Můžete se ptát: Poznáš, co je na obrázku špatně? Za velkou nevýhodu shledávám to, že není možné vyměnit pozadí na krabičce. Dospěje-li dítě do stádia otázek typu: A proč je…, zde jich bude mít plno. Může se ptát: Proč jde medvídek spát, když je venku světlo? Kde bude plavat, když na obrázku není voda? 

Poměr ceny a kvality

Hračka představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality. Dřevo není nejtenčí, dobře se drží v ruce. Hrany jsou opracované, hladké a krásně se vkládají na podložku. Postupem času se obrázky mohou odřít, ale to se u dřevěných puzzlí stane.

Kde hračku koupíte?

Medvídka za 111 Kč pořídíte na Feedo.cz (bývá tam je na něj akce, ale momentálně mají úplně vyprodáno), další členy medvědí rodinky koupíte na 4Kids.cz (puzzle pro holčičky, medvědí rodinku). Puzzle jsou hezké, trošku se odřou, ale zase za pořizovací cenu kolem 110 až 140 Kč je to perfektní dárek, se kterým si dítě vyhraje. Skládáme spolu, oblékáme medvídka podle počasí a říkáme si, kam zrovna jde.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Šatní skříň medvídek na 4KIDS.CZ

9.5 Hodnocení
Woody Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Woody šatní skříň Medvídek jsou pěkné kreativní puzzle, díky kterým se dítě učí poskládat správné kombinace oblečení. Prostřednictvím střídání nálady postavičky můžete společně vymyslet historku, příběh či jinou formu zábavy.

Poměr ceny a kvality
0
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
8
KLADY
  • Velmi dobrý poměr ceny a kvality.
  • Pěkné a kreativní puzzle.
  • Jsou dobře dostupné.
ZÁPORY
  • Pozadí není možné vyměnit.
  • Obrázky se mohou používáním opotřebovat.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart