Weleda 2 v 1 Sprchový krém a šampon, Veselá limetka (150 ml)

Limetkový sprchový gel Weleda jsme dostali k nákupu Bepanthenu v lékárně. Sprchový gel voní velmi intenzivně. Když ho srovnám s kojeneckou měsíčkovou koupelí, je vůně velmi silná.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
21 dní (dny) do konce

Obsah

Vlastnosti a složení

Sprchový gel zbarví vodu doběla, nepění příliš, ale pění víc než měsíčková kojenecká koupel. V jeho složení najdete také alkohol. Je testován na velmi jemnou a citlivou pokožku. Dětem se do očí nedostal, oplachovat jde velmi dobře, na vlasech neulpívá. Složení: Voda, Sezamový olej, Glycerin, Coco-glukosid, Alkohol, Cocoyl glutamát disodný, Karagenan, Olej kůry limety, Extrakt květů měsíčku lékařského, Xantanová guma, Kyselina mléčná, Cocoyl glutamát sodný, Vůně*, Limonen*, Linalool*, Benzyl Benzoát*, Citral*.

Hodnocení

Šampon se mi moc líbil. Děti neštípal do očí, hezky voní, nepění. Hodí se pro citlivou dětskou pokožku. Výhodou šamponu je, že se nespotřebuje příliš rychle. Balení má 150 mililitrů. Šampon můžete koupit v několika různých provedeních: šťastný pomeranč, sladká vanilka a čarovná máta.

Kde sprchový gel a šampon koupit

Sprchový gel koupíte v lékárnách a také v obchodech s dětským zbožím. Stojí okolo 180 Kč. Občas se vám může poštěstit a dostanete ho jako dárek k nákupu u vybraného produktu. Na Notino.cz bývají na produkty Weleda pravidelné akce a slevy. Gel je dobře dostupný, pořídíte jej také na Mall.cz.

Veselá Limetka na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8 Hodnocení
Weleda 2 v 1 Sprchový krém a šampon, Veselá limetka (150 ml)

Gel a šampon Weleda je šetrný k pokožce, velmi intenzivně voní. Velkou nevýhodou je, že se v České republice prodává za vyšší cenu, na druhé straně se nespotřebuje až tak rychle.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita složení
8
Jak reaguje s citlivou pletí
8
KLADY
  • Šetrný k pokožce.
ZÁPORY
  • V České republice příliš vysoká cena - levněji Weledu koupíte v německé drogerii DM.
  • Složení není optimální.
  • Obsahuje alkohol.
  • Poměr ceny a kvality není pro spotřebitele příznivý.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart