KOSMETIKATESTUJEME

Weleda 2 v 1 Sprchový krém a šampon, Veselá limetka (150 ml)

Limetkový sprchový gel Weleda jsme dostali k nákupu Bepanthenu v lékárně Pilulka. Sprchový gel voní velmi intenzivně. Když ho srovnám s kojeneckou měsíčkovou koupelí, je vůně velmi silná.

Vlastnosti a složení

Sprchový gel zbarví vodu doběla, nepění příliš, ale pění víc než měsíčková kojenecká koupel. V jeho složení najdete také alkohol. Je testován na velmi jemnou a citlivou pokožku. Dětem se do očí nedostal, oplachovat jde velmi dobře, na vlasech neulpívá.

Složení: Voda, Sezamový olej, Glycerin, Coco-glukosid, Alkohol, Cocoyl glutamát disodný, Karagenan, Olej kůry limety, Extrakt květů měsíčku lékařského, Xantanová guma, Kyselina mléčná, Cocoyl glutamát sodný, Vůně*, Limonen*, Linalool*, Benzyl Benzoát*, Citral*.

Kde sprchový gel a šampon koupit

Sprchový gel koupíte v lékárnách a také v obchodech s dětským zbožím. Stojí okolo 180 Kč. Občas se vám může poštěstit a dostanete ho jako dárek k nákupu u vybraného produktu. V lékárně Dr. Max bývají na produkty Weleda akce a k nákupu dvou produktů dostanete třetí zdarma. My jsme gel dostali zdarma v lékárně Pilulka. V e-shopu Proděti.cz dostanete při velkém nákupu množstevní slevu.

WELEDA SPRCHOVÝ ŠAMPON 

Weleda sprchový gel a šampon 2 v 1 veselá limetka, 150 ml

Weleda sprchový gel a šampon 2 v 1 veselá limetka, 150 ml na Proděti.cz

8 Celkové hodnocení
Weleda 2 v 1 Sprchový krém a šampon, Veselá limetka (150 ml)

Gel a šampon Weleda je šetrný k pokožce, velmi intenzivně voní. Velkou nevýhodou je, že se v České republice prodává za vyšší cenu, na druhé straně se nespotřebuje až tak rychle.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita složení
8
Jak reaguje s citlivou pletí
8
Klady
  • Šetrný k pokožce.
Zápory
  • V České republice příliš vysoká cena - levněji Weledu koupíte v německé drogerii DM.
  • Složení není optimální.
  • Obsahuje alkohol.
  • Poměr ceny a kvality není pro spotřebitele příznivý.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.