DOPORUČUJI

Vyzkoušeno: Hotové jídlo poctivě a bez chemie na Hotovky.cz

Nerada vařím. Vůbec mě to nebaví, a tak jsem se poohlížela po hotových jídlech bez glutamátu a bez chemie. Vyzkoušeli jsme několik pokrmů z Hotovky.cz. Jak jídla chutnají, jaké je jejich složení a jak jsou zabalena? Podívejte se na recenzi a hodnocení e-shopu Hotovky.cz.

Obsah

Hotovky.cz recenze

Nevěřila bych, že hotová jídla v sáčku mohou být tak dobrá. Ochutnali jsme jelení guláš, tomatovou polévku, gulášovou polévku, svíčkovou, španělského ptáčka a hovězí vývar. Všechna jídla krásně voněla. Už když jsem pokrmy objednávala, tak jsem si všimla dobrého složení bez glutamátu, bez barviv a bez éček. Cena se mi zdála v porovnání s konkurencí dobrá. To jsem ale nevěděla, jak velká porce omáčky je v balení zahrnuta. Porce jsou poctivé, na můj vkus opravdu velké a jeden sáček omáčky nám vystačil pro celou rodinu (2 dospělí a 3 malé děti). Vytvořili jsme menší porce, všichni byli spokojeni. 🙂

Recenze e-shopu Hotovky.cz
Recenze e-shopu Hotovky.cz

Dodání jídel bylo rychlé – do dvou dní jsem měla balíček s pokrmy doma. Za způsob dodání jsem si vybrala Balíkovnu (cena dopravy 55 Kč). Co se týče poměru ceny a kvality, dostanete za férovou cenu dvě opravdu velké porce omáčky nebo polévky, které jsou chutné, dobré a bez chemie. Zprvu jsem nevěděla, jaké pokrmy vybrat a jestli nám bude jídlo chutnat. Vybrala jsem z nejprodávanějších jídel (nejlepší hotová jídla), a to španělského ptáčka a svíčkovou. Dále jsem zvolila jelení guláš, který mám moc ráda a který chutnal moc dobře. Na Hotovky.cz si můžete také vybrat sušené maso, sladké kaše a přílohy (to jsem zatím nezkoušela).

Hotovky.cz – jídla bez přílohy recenze

Z jídel bez přílohy si můžete vybrat velké množství pokrmů ve dvou velikostech – 1 porce nebo 2 porce. My jsme vyzkoušeli sáček 2 porcí. Porce byly velké. K hotovému jídlu je potřeba doplnit knedlík, těstoviny, rýži nebo pečivo. Záleží na tom, co vám chutná. My jsme vyzkoušeli knedlík a rýži. Jídlo se mi zdálo dobře dochucené. Jelení guláš byl trošku slanější, ale zvěřinová omáčka by tak měla chutnat, trošku slaněji. Svíčková na smetaně byla dobře dochucená, lahodná. Španělský ptáček sklidil velký úspěch. Jídlo je zavakuované v sáčku s trvanlivostí necelé dva roky. Vynikající volba. Jídlo vydrží déle než hotové krabičky v obchodě a navíc jej pořídíte za podobnou cenu. Pokud srovnám velikost porcí, tak z jednoho sáčku Hotovek by bylo možné udělat přibližně tři porce krabičkových jídel (jako například hotová jídla Lidl). Hotové omáčky krásně voní.

Vyzkoušeno: Hotové jídlo poctivě a bez chemie na Hotovky.cz
Vyzkoušeno: Hotové jídlo poctivě a bez chemie na Hotovky.cz

Hotovky.cz – polévky recenze

Hotové polévky krásně voní, jsou dobře dochucené a chuťově zajímavé. Tomatová polévka je vyrobena z rajčat. Gulášová polévka je vynikající, voňavá a poctivá. Hovězí vývar skvěle poslouží pro přípravu omáčky nebo polévky. Polévky je dostatečné množství.

Vyzkoušeno: Hotové jídlo poctivě a bez chemie na Hotovky.cz
Vyzkoušeno: Hotové jídlo poctivě a bez chemie na Hotovky.cz

Jak jídlo připravit

Obsah sáčku jsem rozdělila na talíře, které jsem ohřála v mikrovlnce (jako hotová jídla do mikrovlnky). Do tří minut bylo hotovo. Jídlo můžete také ohřát na sporáku.

Složení jídel Hotovky.cz

Balená hotová jídla mají vynikající složení. U každého pokrmu je uvedeno, z čeho je uvařen. Tato hotová jídla nejsou označena jako zdravá, ale i zde si můžete vybrat bezlepkovou variantu, bezmasé hotové jídlo, tradiční české jídlo.

Svíčková na smetaně: hovězí maso (30%), vývar (mrkev, celer, cibule, pepř, česnek, sůl, libeček, kuř. skelet, vepř. kosti, hov. ořez), rýžová mouka, smetana (4,4%), sádlo, cukr, uzená slanina, hořčice (hořčičné semeno, ocet kvasný, kurkuma, výtažek koření, voda), m. kukuřičný škrob, citron, víno, máslo, bobkový list, tymián, nové koření

Španělský ptáček: hovězí maso (30%), vývar (mrkev, celer, pepř, česnek, libeček, kuř. skelet, vepř. kosti, hov. ořez), vejce, cibule, okurky, rýžová mouka, salám (vepřové maso, hovězí maso, jedlá sůl, směs koření, pitná voda.), sádlo, uzená slanina, hořčice (hořčičné semeno, ocet, cukr, kurkuma, výtažek koření)

Jelení guláš: jelení maso (30%), vývar (mrkev, celer, cibule, pepř, česnek, sůl, libeček, kuř. skelet, vepř. kosti, hov. ořez), rýžová mouka, uzená slanina, sádlo, rajský protlak ( voda, rajče, cukr, m. škrob ), víno, tymián, rozmarýn, jalovec, paprika

Pro koho se Hotovky.cz hodí

Trvanlivá hotová jídla ocení všichni, kteří neradi vaří. 🙂 Cestovatelé si vyberou hotová jídla na cesty a u moře nebo na horách si mohou vychutnat tradiční české pokrmy, omáčky i polévky. Tímto způsobem ušetříte čas a také hromadu peněz, protože vařit v zahraničí je vždy dražší než vařit doma. Pokrmy od Hotovek.cz využijete také, když jste doma s dětmi, o prázdninách a v neposlední řadě je ocení senioři. Při home office nemusíte hledat restauraci v okolí, není třeba si objednávat donášku jídla. Stačí si ohřát Hotovky a je to.

Recenze e-shopu Hotovky.cz
Recenze e-shopu Hotovky.cz
10 Hodnocení
Hotovky.cz

Chválím koncept, recepty, kvalitu jídel i cenu. Nevím, co bych vytkla. Porce jídel je velká, jídla chutnají výborně, na výběr je z velkého množství pokrmů. Jídlo je zabaleno chytře v sáčku a není třeba plýtvat obalem z plastu. Velkou výhodou je dlouhá trvanlivost.

KLADY
  • Vynikající poměr ceny a kvality
  • Velké porce
  • Na výběr velké množství jídel
  • Dobrá cena
  • Skvělé složení
  • Dlouhá trvanlivost
ZÁPORY
  • Nic

Přeji vám dobrou chuť. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart