PDF ZDARMA

Vánoční omalovánky zdarma: Tip, jak si užít předvánoční čas s dětmi

Děti rády kreslí pastelkami, fixami, lepí a také chtějí razítkovat. Jenže ne vždy je čas něco chystat, zdlouhavě připravovat, rovnat, uklízet a po vyrábění umývat. Pro všechny případy mám připravené jednoduché vánoční omalovánky, které jsou tak akorát pro tříleté děti. V článku najdete odkaz pro stažení omalovánek a také tip na to, jak s nimi děti zabavit.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co v PDF najdete

Nakreslila jsem dětem velmi jednoduché vánoční omalovánky – stromeček, velkou ozdobu a velký pytel. Chtěla jsem, aby stromeček ozdobily podle svého, vybarvily nebo narazítkovaly ozdobu a do velkého pytle měly nakreslit, co si přejí od Ježíška.

Omalovánky ke stažení zdarma

Omalovánky se skládají ze tří listů, jsou jednoduché, ale malé děti baví. Martínek ještě neumí vybarvovat přesně, přetahuje a titěrné motivy na omalovánkách ho od vybarvování spíše odrazují, ale každé dítě je jiné. 🙂

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Co budete potřebovat

  • Vytištěné PDF
  • Fixy, pastelky
  • Razítka
Pracovní listy Vánoce v PDF

Pracovní listy Vánoce v PDF v e-shopu za 30 Kč

KOUPIT VÁNOČNÍ PDF V E-SHOPU ZA 30 KČ

Naše kreslení

Omalovánky vyndavám často. Martínka baví vybarvovat jednoduché obrázky, ve kterých není příliš mnoho čar, takže je za tohle vánoční kreslení moc rád. Děti kreslí pastelkami, fixami a razítkují.
  • Kreslení pastelkami a fixami – podle své fantazie děti vybarvují stromeček, ozdobu nebo pytel.
  • Společné kreslení a dokreslování – do pytle mohou děti nakreslit to, co si přejí od Ježíška. Ještě moc kreslit neumí, a tak mě často prosí o pomoc. Poté kreslíme do pytle dárky společně. 🙂 Můžete společně dokreslit také stromeček – namalovat ozdoby, řetěz, hvězdu a svíčky. Martínek vybarví stromeček zeleně, a poté společně kreslíme barevné ozdobičky na stromek.
  • Razítkování – na stolek jsem nachystala razítka. Martínek si vzal klasická razítka s polštářkem, Filka dostal razítka, která se nemusí namáčet do barvy. Společně zdobili papíry. Martínek vybíral pečlivě, jak orazítkuje stromeček. Filka natiskal na stromeček všechna razítka a začal zdobit ozdobu.
Podobně jsme pokračovali až do doby, dokud nám nedošly všechny vytištěné omalovánky. 🙂
Vánoční omalovánky zdarma: Tipy, jak si užít předvánoční čas s dětmi

Vánoční omalovánky zdarma: Tipy, jak si užít předvánoční čas s dětmi

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂
Pracovní sešit Vánoce

Pracovní sešit Vánoce od 2 let

Koupit PDF v e-shopu za 30 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart