Veselé jablíčko s červem – zábavné tvoření pro děti

Nápad na nádherné tvoření přinesl Martínek z družiny. Jablíčko a červa jsme si přizpůsobili podle svého a vyrobili jsme hned několik krásných jablíček. V článku najdete tip na překrásné (nejen) podzimní vyrábění pro děti.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
22 dní (dny) do konce

Obsah

Co jsme vyrobili

Na čtvrtku jsem nakreslila jablíčko, lístečky a červíčka. Z jedné čtvrtky lze vyrobit jedno velké interaktivní jablíčko.

Veselé jablíčko s červem - zábavné tvoření pro děti
Veselé jablíčko s červem – zábavné tvoření pro děti

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět mohou děti už od čtyř let věku. Malé děti budou potřebovat pomoc dospělého zejména se stříháním. Děti okolo šesti a sedmi let věku zvládnou vystřihnout jablíčko i červa zcela samy, budou potřebovat pomoc s prostřižením papíru na otvor, do kterého se zastrčí červ.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tužku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Nůžky
  • Nůžky na nehty
  • Lepidlo
  • Fixu na oči
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsem nakreslila jablko, listy a červa. Vytvořila jsem takto několik předkreslených šablon, aby mohly děti malovat různá jablíčka – červená, žlutá, zelená. Děti obrázky vybarvily. Když barva uschla, vystřihli jsme jednotlivé části, jablko jsem na dvou místech prostřihla, aby se do něj schoval červ. Děti na jablíčko nalepily lístečky, na červa připevnily oči a obrázek vyl hotový.

Veselé jablíčko s červem - zábavné tvoření pro děti
Veselé jablíčko s červem – zábavné tvoření pro děti

Závěrem

Rodiče mohou vyrábět společně s dětmi. My jsme malovali všichni spolu. A to se dětem moc líbilo. 🙂 Místo jablíčka můžete nakreslit hrušku nebo švestku.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart