Velikonoční dekorace na okno: kuřátka, zajíčci a vajíčka

Velikonoční dekorace na okno vyráběly letos všechny děti. každé z nich si v lepení a chystání dekorací našlo svou nejlepší zábavu. Do článku jsem připravila tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Lepit mohou dvouleté i sedmileté děti. Děti školou povinné mohou z barevného papíru nastříhat dekorace samy. Mladší děti budou se stříháním potřebovat pomoc dospělého.

Co budete potřebovat

  • Barevný papír
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Gumu na lepení na okna nebo izolepu
  • Oči
  • Vatový tampon nebo kousek vaty na ocásky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z barevného papíru jsme připravili jednotlivé kousky k lepení – vajíčko, černý obry, malé čtverečky, malá kolečka, vajíčka, kuřátka, košíčky, travičku a zajíčky. Děti lepily to, co si vybraly – jeden vytvářel vajíčka, druhý velké vajíčko, třetí lepil zajíčky a kuřátka. Když byly dekorace hotové, přilepili jsme je na okna izolepou.

Velikonoční dekorace na okno: kuřátka, zajíčci a vajíčka
Velikonoční dekorace na okno: kuřátka, zajíčci a vajíčka

Závěrem

Vytvořili jsme menší dekorace na okna, které vyráběly všechny děti společně. Kuřátka, košíčky nebo zajíčky můžete vyrobit větší, menší, střední, zkrátka tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. 🙂 Další tipy na dekorace na okna najdete v kategorii Dekorace na okna.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart