Vánoční tvoření pro batolata: Snadné vánoční stromečky

Toto tvoření je velmi snadné, rychlé a přináší skvělý výsledek. Podívejte se, jak s dvouletými dětmi vytvořit jednoduché 3D stromečky z papíru.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Ze zeleného barevného papíru jsme vyrobili jednoduché 3D vánoční stromečky, které jsme ozdobili barevným papírem. Stromečky můžete ozdobit také drobnými kuličkami, flitry nebo knoflíky. Na papír mohou děti tiskat prstíčky nebo na něj mohou něco namalovat. Záleží na tom, s jak starým dítětem budete tvořit.

Vánoční tvoření pro batolata: Snadné vánoční stromečky
Vánoční tvoření pro batolata: Snadné vánoční stromečky

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření se hodí pro děti už okolo dvou let věku a bude bavit dvouleté, maximálně tříleté děti. Starší děti by nemuselo zaujmout.

Co budete potřebovat

  • Zelený papír
  • Barevné papíry nebo prstové barvy
  • Lepidlo
  • Nůžky
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ze zeleného papíru jsem dle připravené šablony vystřihla rovnoramenný trojúhelník s mírně prohnutou nejdelší stranou. Dále jsem připravila menší kolečka. Matyáškovi (2r 3 m)jsem pomohla nanést na první papír tečky lepidla (poté nanášel sám) a na tyto tečky nalepil malá barevná kolečka. Celkem takto ozdobil úplně sám čtyři papíry. Když měl ozdobeno, slepila jsem strany k sobě tak, aby vznikl kužel. Nakonec jsme na vrcholek přilepili hvězdičku a stromeček byl hotový.

Vánoční tvoření pro batolata: Snadné vánoční stromečky
Vánoční tvoření pro batolata: Snadné vánoční stromečky

Závěrem

Vyrábění je snadné, rychlé a malé děti bude moc bavit. Malý stromeček se hodí jako krásná vánoční dekorace, i když dvouleté děti z něj mají takovou radost, že jej spíše rozmačkají. Doporučuji vyrobit stromečků více.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart