Pracovní sešit přiřazování polovin (Montessori)

Pracovní sešit přiřazování polovin zaujme děti okolo 18 měsíců až dvou let. V pracovním sešitu musí správně doplnit poloviny tak, aby vznikl barevný tvar.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho se sešit hodí

Sešit Přiřazování polovin – Montessori je určen pro děti ve věku od 18 měsíců.

Co PDF pracovní sešit Přiřazování polovin obsahuje

  • 10 stran (předlohy), na kterých jsou barevné tvary seřazeny dle barev. Na deseti listech je umístěno 6×10 tvarů po deseti barvách.
  • 6 stran (předlohy), na kterých jsou barevné tvary seřazeny dle tvarů. Na šesti listech je umístěno 6×6 tvarů po šesti barvách.
  • Vystřihovací část.
  • Celkem 21 stran k laminaci (+ 3 strany volitelně k laminaci).

Koupit PDF v e-shopu za 40 Kč

Co budete potřebovat

K výrobě sešitu
  • 21 laminovacích folií (vzala jsem 100 mic) + volitelně 3 strany můžete vytisknout a zalaminovat navíc jako doplnění k bonusovým listům. Není to nutné, můžete využít listy, které jste si již vytiskli.
  • Laminovačku
  • Samolepicí suchý zip v bílé barvě (alespoň 110 koleček, nebo 1,3 metru stříhacího suchého zipu o šířce 2 cm)
  • Nůžky
  • PDF předlohu

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla na obyčejný papír, který jsem zalaminovala. U pracovního sešitu jsem vystřihla potřebné díly v části k vystřižení. Bílý suchý zip jsem nastříhala na kousky, případně jsem použila k lepení již předpřipravená kolečka. Na jeden díl je lepší použít dvě kolečka, nebo větší kus stříhacího suchého zipu. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Tipy na závěr

Pracovní sešit se hodí pro menší děti, které začínají s přiřazováním polovin. Pro starší děti můžete využít hru Přiřazování poloviny (karty), která je velmi podobná, ale díky tomu, že nabízí různé rozložení karet, připadá dětem složitější.

Koupit PDF v e-shopu za 40 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Pracovní sešit přiřazování polovin
Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart