PDF K VYTIŠTĚNÍTVOŘENÍ OD 1,5 ROKU AŽ 2+VYRÁBÍME

Pracovní sešit přiřazování polovin (Montessori)

Pracovní sešit přiřazování polovin zaujme děti okolo 18 měsíců až dvou let. V pracovním sešitu musí správně doplnit poloviny tak, aby vznikl barevný tvar.

Pro koho se sešit hodí

Sešit Přiřazování polovin – Montessori je určen pro děti ve věku od 18 měsíců.

Co PDF pracovní sešit Přiřazování polovin obsahuje

  • 10 stran (předlohy), na kterých jsou barevné tvary seřazeny dle barev. Na deseti listech je umístěno 6×10 tvarů po deseti barvách.
  • 6 stran (předlohy), na kterých jsou barevné tvary seřazeny dle tvarů. Na šesti listech je umístěno 6×6 tvarů po šesti barvách.
  • Vystřihovací část.
  • Celkem 21 stran k laminaci (+ 3 strany volitelně k laminaci).

PDF v e-shopu za 40 35Kč

 

Co budete potřebovat

K výrobě sešitu

  • 21 laminovacích folií (vzala jsem 100 mic) + volitelně 3 strany můžete vytisknout a zalaminovat navíc jako doplnění k bonusovým listům. Není to nutné, můžete využít listy, které jste si již vytiskli.
  • Laminovačku
  • Samolepicí suchý zip v bílé barvě (alespoň 110 koleček, nebo 1,3 metru stříhacího suchého zipu o šířce 2 cm)
  • Nůžky
  • PDF předlohu

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla na obyčejný papír, který jsem zalaminovala. U pracovního sešitu jsem vystřihla potřebné díly v části k vystřižení. Bílý suchý zip jsem nastříhala na kousky, případně jsem použila k lepení již předpřipravená kolečka. Na jeden díl je lepší použít dvě kolečka, nebo větší kus stříhacího suchého zipu. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Tipy na závěr

Pracovní sešit se hodí pro menší děti, které začínají s přiřazováním polovin. Pro starší děti můžete využít hru Přiřazování poloviny (karty), která je velmi podobná, ale díky tomu, že nabízí různé rozložení karet, připadá dětem složitější.

Další fotografie

Chci sešit

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

♥ NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM. ♥

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, tvůrkyně blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.