PDF jsem vyrobila jako doplněk ke hře z kartonu, ve které Martínek skládá tvary dle předlohy. Jestli nechcete vyrábět tvary pomocí barevného papíru, můžete si v e-shopu Máma do deště koupit PDF za 20 Kč, ve kterém najdete šablony na vytištění.

Jak hrát hru

Dítě skládá barevné tvary dle předlohy. Vkládací tvary můžete vytisknout na barevný papír nebo je vystřihnout z barevného papíru a nalepit je na karton. Podrobný návod najdete v článku Vyrábíme doma: Hra s tvary a barvami.

Hra s barvami a tvary

Hra s barvami a tvary

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, zalaminovala, vystřihla a bylo hotovo.

Kolik tvorba zabere času

Všechny listy vystřihnout a zalaminovat zabere 30 minut. Předlohy ke hraní nemusíte laminovat. PDF můžete také vytisknout na čtvrtku.

Co v PDF najdete

Součástí PDF je černobílý návrh tvarů, který vytisknete třikrát na tři barevné papíry (červená, žlutá a modrá) tak, abyste získaly celkem 27 tvarů, a také barevné předlohy.

Koupit PDF v e-shopu za 20 Kč

 

Další fotografie

Koupit PDF v e-shopu za 20 Kč

 

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart