PDF K VYTIŠTĚNÍVŠECHNY ČLÁNKYVYRÁBÍME

Tvoříme PDF: Hra s tvary a barvami (Montessori pomůcky)

PDF jsem vyrobila jako doplněk ke hře z kartonu, ve které Martínek skládá tvary dle předlohy. Jestli nechcete vyrábět tvary pomocí barevného papíru, můžete si v e-shopu Máma do deště koupit PDF za 10 Kč, ve kterém najdete šablony na vytištění.

Jak hrát hru

Dítě skládá barevné tvary dle předlohy. Vkládací tvary můžete vytisknout na barevný papír nebo je vystřihnout z barevného papíru a nalepit je na karton. Podrobný návod najdete v článku Vyrábíme doma: Hra s tvary a barvami.

Hra s barvami a tvary

Hra s barvami a tvary

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, zalaminovala, vystřihla a bylo hotovo.

Kolik tvorba zabere času

Všechny listy vystřihnout a zalaminovat zabere 30 minut. Předlohy ke hraní nemusíte laminovat. PDF můžete také vytisknout na čtvrtku.

Co v PDF najdete

Součástí PDF je černobílý návrh tvarů, který vytisknete třikrát na tři barevné papíry (červená, žlutá a modrá) tak, abyste získaly celkem 27 tvarů, a také barevné předlohy.

KOUPIT  HRU S TVARY A BARVAMI V PDF

Hra s tvary a barvami (Montessori pomůcky) za 10 Kč

Hra s tvary a barvami (Montessori pomůcky) za 10 Kč

Další fotografie

CHCI SEŠIT

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.