Dokreslování dopravních prostředků

Martínka kreslení pastelkami moc nebavilo. Protože od babičky dostal krásné pastelky, bylo mi líto, že s nimi nechce nic tvořit. Zkusila jsem na papír namalovat auto a on měl dokreslit kola. Když udělal kola, chtěl další auto, tak jsem nakreslila další. Při kreslení asi patnáctého auta jsem dostala nápad.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Když vám kreslení aut moc nejde

Pastelkami maluji jako školák a kreslení mi moc nejde. Tak jsem se rozhodla, že Martínkovi vytvořím auta v grafickém programu. Byl nadšený. Přidala jsem oblíbený autobus, mašinku a další druhy aut. Domalovánky měly úspěch, tak jsem připojila další listy, ve kterých má za úkol obtahovat přerušované čáry.

Za pár minut hotovo

Jsem moc ráda, že jsem domalovánky nakreslila, protože je během pár minut vytisknu a Martínek může malovat klidně celý týden. Když dokreslí kola a obtáhne čáry, může obrázky vybarvit podle své fantazie.

Od dvou do čtyř let

Připravila jsem PDF, které je určeno pro děti od dvou do čtyř let. Věkovou kategorii berte prosím s rezervou, protože některé děti ještě ve dvou letech nebudou kreslit pastelkami téměř vůbec, jiné strčí moje kresby aut s přehledem do kapsy. 🙂

Youtube

Jak na výrobu

Stačí, když vytisknete ty stránky, které vás zajímají. Můžete si vybrat třeba jenom jednu stránku a další si schovat na později. 🙂

Kolik tvorba zabere času

PDF vytisknete a je hotovo. Nemusíte nic chystat, laminovat, stříhat.

Co v PDF najdete

PDF obsahuje 23 stran s ručně kreslenými auty. Z dopravních prostředků jsem vybrala mašinku, autobus, auta, traktor. PDF je rozděleno na na tři části. První je věnována dětem od dvou let. V této části mohou děti domalovávat kola a vybarvovat dopravní prostředky. Druhá část je určena pro děti od tří let. Zde mohou dokreslovat kola a obtahovat přerušované čáry. Třetí část se hodí pro děti, které chtějí tvořit (od tří až čtyř let). Zde mohou vybarvovat dopravní prostředky a také je nakreslit podle své fantazie.

Koupit PDF v e-shopu za 20 Kč

Další fotografie

Koupit PDF v e-shopu za 20 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Dokreslování dopravních prostředků

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart