Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli dětem koupit rozvrh na čištění zubů. Tak dlouho jsem hledala vhodný rozvrh, až jsem ho nakreslila sama a přidala jsem k němu také rozvrh na chození na nočník. 🙂

Obsah

Přejeme vám hezké ráno

Máme náročná, ale krásná rána. Děti si vyčistí zuby, dojdou si na nočník, nasnídají se a vyplní obrázky své denní kalendáře. Ze začátku si zvykaly, aby nezapomínaly dávat obrázky do políček, ale po několika dnech si tenhle systém oblíbily a já jsem mile překvapená. Martínek by si kvůli panáčkovi, který je součástí denního rozvrhu, čistil zuby klidně i v poledne a odpoledne. 🙂

nahoru ↑

Od dvou let

Rozvrhy jsou vhodné pro děti od dvou, možná až od dvou a půl let. Máme doma různé rituály a jedním z nich jsou tyto rozvrhy. S dětmi dáváme společně panáčky do políček, stejně jako nočníky do políček. Funguje to jako taková motivační odměna, která se mi moc líbí.

nahoru ↑

Denní rozvrh čištění zubů

Jak na výrobu
PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Panáčky jsem nastříhala podle obrysů na obdélníčky a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Denní rozvrh čištění zubů

Denní rozvrh čištění zubů

Kolik tvorba zabere času
Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 15 minut.

Co v PDF najdete
PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a dvou šablon panáčků na ráno a večer (celkem 4 panáčci, 2×2, 1 list). Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

Koupit PDF v e-shopu za 15 Kč

 

nahoru ↑

Denní rozvrh nočník

Jak na výrobu
PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Nočníky jsem nastříhala podle obrysů na kolečka a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Hotovo.

nahoru ↑

nahoru ↑

Kolik tvorba zabere času

Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 25 minut.

Co v PDF najdete
PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a šesti listů nočníků. Můžete si vybrat, který list vám bude vyhovovat. Na jednom listu jsou růžové nočníky, na dalším samostatně modré, zelené a žluté nočníky. Na dalších dvou listech jsou dohromady všechny barevné kombinace. Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

Koupit PDF v e-shopu za 15 Kč

 

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart