Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli dětem koupit rozvrh na čištění zubů. Tak dlouho jsem hledala vhodný rozvrh, až jsem ho nakreslila sama a přidala jsem k němu také rozvrh na chození na nočník. 🙂

Obsah

Přejeme vám hezké ráno

Máme náročná, ale krásná rána. Děti si vyčistí zuby, dojdou si na nočník, nasnídají se a vyplní obrázky své denní kalendáře. Ze začátku si zvykaly, aby nezapomínaly dávat obrázky do políček, ale po několika dnech si tenhle systém oblíbily a já jsem mile překvapená. Martínek by si kvůli panáčkovi, který je součástí denního rozvrhu, čistil zuby klidně i v poledne a odpoledne. 🙂

Od dvou let

Rozvrhy jsou vhodné pro děti od dvou, možná až od dvou a půl let. Máme doma různé rituály a jedním z nich jsou tyto rozvrhy. S dětmi dáváme společně panáčky do políček, stejně jako nočníky do políček. Funguje to jako taková motivační odměna, která se mi moc líbí.

Denní rozvrh čištění zubů

Jak na výrobu
PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Panáčky jsem nastříhala podle obrysů na obdélníčky a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Denní rozvrh čištění zubů

Denní rozvrh čištění zubů

Kolik tvorba zabere času
Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 15 minut.

Co v PDF najdete
PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a dvou šablon panáčků na ráno a večer (celkem 4 panáčci, 2×2, 1 list). Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

Koupit PDF v e-shopu za 15 Kč

 

Denní rozvrh nočník

Jak na výrobu
PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Nočníky jsem nastříhala podle obrysů na kolečka a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Hotovo.

Kolik tvorba zabere času

Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 25 minut.

Co v PDF najdete
PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a šesti listů nočníků. Můžete si vybrat, který list vám bude vyhovovat. Na jednom listu jsou růžové nočníky, na dalším samostatně modré, zelené a žluté nočníky. Na dalších dvou listech jsou dohromady všechny barevné kombinace. Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

Koupit PDF v e-shopu za 15 Kč

 

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart