PDF K VYTIŠTĚNÍVYRÁBÍME

Tvoříme PDF: Denní rozvrh Čištění zubů a Nočník

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli dětem koupit rozvrh na čištění zubů. Tak dlouho jsem hledala vhodný rozvrh, až jsem ho nakreslila sama a přidala jsem k němu také rozvrh na chození na nočník. 🙂

Přejeme vám hezké ráno

Máme náročná, ale krásná rána. Děti si vyčistí zuby, dojdou si na nočník, nasnídají se a vyplní obrázky své denní kalendáře. Ze začátku si zvykaly, aby nezapomínaly dávat obrázky do políček, ale po několika dnech si tenhle systém oblíbily a já jsem mile překvapená. Martínek by si kvůli panáčkovi, který je součástí denního rozvrhu, čistil zuby klidně i v poledne a odpoledne. 🙂

Od dvou let

Rozvrhy jsou vhodné pro děti od dvou, možná až od dvou a půl let. Máme doma různé rituály a jedním z nich jsou tyto rozvrhy. S dětmi dáváme společně panáčky do políček, stejně jako nočníky do políček. Funguje to jako taková motivační odměna, která se mi moc líbí.

Denní rozvrh čištění zubů

Jak na výrobu
PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Panáčky jsem nastříhala podle obrysů na obdélníčky a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Hotovo.

Denní rozvrh čištění zubů

Denní rozvrh čištění zubů

Kolik tvorba zabere času
Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 15 minut.

Co v PDF najdete
PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a dvou šablon panáčků na ráno a večer (celkem 4 panáčci, 2×2, 1 list). Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

KOUPIT DENNÍ ROZVRH ČIŠTĚNÍ ZUBŮ V PDF

Denní rozvrh čištění zubů za 8 Kč

Denní rozvrh čištění zubů za 8 Kč

Denní rozvrh nočník

Jak na výrobu
PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Nočníky jsem nastříhala podle obrysů na kolečka a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Hotovo.

Kolik tvorba zabere času
Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 25 minut.

Co v PDF najdete
PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a šesti listů nočníků. Můžete si vybrat, který list vám bude vyhovovat. Na jednom listu jsou růžové nočníky, na dalším samostatně modré, zelené a žluté nočníky. Na dalších dvou listech jsou dohromady všechny barevné kombinace. Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

KOUPIT DENNÍ ROZVRH NOČNÍK V PDF

Denní rozvrh Nočník za 8 Kč

Denní rozvrh Nočník za 8 Kč

 

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou.