Denní rozvrh Čištění zubů a Nočník

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli dětem koupit rozvrh na čištění zubů. Tak dlouho jsem hledala vhodný rozvrh, až jsem ho nakreslila sama a přidala jsem k němu také rozvrh na chození na nočník. 🙂
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Přejeme vám hezké ráno

Máme náročná, ale krásná rána. Děti si vyčistí zuby, dojdou si na nočník, nasnídají se a vyplní obrázky své denní kalendáře. Ze začátku si zvykaly, aby nezapomínaly dávat obrázky do políček, ale po několika dnech si tenhle systém oblíbily a já jsem mile překvapená. Martínek by si kvůli panáčkovi, který je součástí denního rozvrhu, čistil zuby klidně i v poledne a odpoledne. 🙂

Od dvou let

Rozvrhy jsou vhodné pro děti od dvou, možná až od dvou a půl let. Máme doma různé rituály a jedním z nich jsou tyto rozvrhy. S dětmi dáváme společně panáčky do políček, stejně jako nočníky do políček. Funguje to jako taková motivační odměna, která se mi moc líbí.
Rozvrh Čištění zubů

Rozvrh Čištění zubů

Denní rozvrh čištění zubů

Jak na výrobu PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Panáčky jsem nastříhala podle obrysů na obdélníčky a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).
Denní rozvrh čištění zubů

Denní rozvrh čištění zubů

Kolik tvorba zabere času Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 15 minut. Co v PDF najdete PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a dvou šablon panáčků na ráno a večer (celkem 4 panáčci, 2×2, 1 list). Dále je součástí PDF přední a zadní stana obálky.

Koupit PDF v e-shopu za 15 Kč

Denní rozvrh nočník

Jak na výrobu PDF jsem vytiskla, zalaminovala. Rozvrh jsem nechala tak, jak vyjel z laminovačky. Nočníky jsem nastříhala podle obrysů na kolečka a přilepila jsem na ně samolepicí suché zipy. Hotovo.

Kolik tvorba zabere času

Vyrobit denní rozvrh zabere okolo 25 minut. Co v PDF najdete PDF se skládá z šablony denního rozvrhu beze jména (1 list) a šesti listů nočníků. Můžete si vybrat, který list vám bude vyhovovat. Na jednom listu jsou růžové nočníky, na dalším samostatně modré, zelené a žluté nočníky. Na dalších dvou listech jsou dohromady všechny barevné kombinace. Dále je součástí PDF přední a zadní strana obálky.
Rozvrh Nočník

Rozvrh Nočník

Koupit PDF v e-shopu za 15 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Denní rozvrh Čištění zubů a Nočník

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart