RECYKLUJEME

Tvoření pro děti: Meč z kartonu – zábava pro malé rytíře

Vyrábění potěší všechny malé rytíře. Jestli máte doma zbytečnou kartonovou krabici, vodovky nebo pastelky, můžete se pustit do zábavného tvoření rytířského meče. Do článku jsem připravila tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
21 dní (dny) do konce

Obsah

Co jsme vyrobili

Z papírové kartonové krabice jsme vyrobili meče pro rytíře. A hned tři. Děti je vybarvily podle své fantazie, rukojeť ozdobily barevným papírem, aby nepouštěla barvu. Pokud meč vytvoříte silný (tak, že slepíte několik vrstev kartonu k sobě) poslouží na hraní.

Tvoření pro děti: Meč z kartonu - zábava pro malé rytíře
Tvoření pro děti: Meč z kartonu – zábava pro malé rytíře

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření zaujme hlavně malé kluky, kteří milují rytíře. My doma nemáme hračku meče (kvůli bezpečnosti), a tak byly děti nadšené, že si mohou vybarvit alespoň papírový meč, který vypadá jako skutečný. 🙂

Co budete potřebovat

  • Karton
  • Vodovky a štětec nebo tempery, pastelky, fixy
  • Řezací nůž na papír
  • Lepidlo
  • Barevný papír
  • Nůžky
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Nejprve jsem na papír A3 nakreslila meč. Poté jsem z kartonu vyřízla meče, které děti vybarvily vodovkami. Když karton zaschl, nalepili jsme na rukojeť barevný papír, aby se děti od barev neumazaly.

Tvoření pro děti: Meč z kartonu - zábava pro malé rytíře
Tvoření pro děti: Meč z kartonu – zábava pro malé rytíře

Meče si můžete připravit dopředu. Vybarvování je skvělou zábavou také na oslavu narozenin nebo na dětskou párty, den dětí, do družiny. 🙂

Závěrem

Perfektní a snadné tvoření se dětem moc líbilo. Zpestřili jsme si den výrobou mečů pro malé rytíře. Meče si můžete upravit podle svého gusta. Karton můžete vybarvit temperami, pastelkami nebo fixami. My jsme použili vodovky.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart