Tvoření pro děti: Jak vypadá jaro skrze klíčovou dírku?

Jak vypadá jaro, když se podíváte skrze klíčovou dírku ven? Fantazii se meze nekladou. Malování zaujme nejvíce děti na prvním stupni základní školy. V článku najdete tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
21 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět mohou děti již od sedmi až osmi let věku. Nejvíce zaujme tvoření děti od třetí třídy. Malovat můžete pastelkami, fixami nebo vodovkami. My jsme vyzkoušeli fixy.

Co budete potřebovat

  • Černý papír
  • Fixy, pastelky, vodovky
  • Tužku
  • Nůžky, nůžky s ostrou špičkou
  • Lepidlo

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Čtvrtku formátu A4 jsme rozpůlili na dvě poloviny tak, aby vznikl formát A5. Černý papír jsem rozstřihla na poloviny. Na černý papír jsem nakreslila velkou klíčovou dírku a ostrými nůžkami jsem ji vystřihla. Děti na čtvrtku nakreslili jarní krajinu. Nejprve jsme kreslili tužkou, poté děti vybarvovaly obrázek fixou. Když byl obrázek vybarven, nalepili jsme na čtvrtku papír s otvorem klíčové dírky a obrázek byl hotový.

Tvoření pro děti: Jak vypadá jaro skrze klíčovou dírku?
Tvoření pro děti: Jak vypadá jaro skrze klíčovou dírku?

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart