Trussardi Delicate Rose – EDT recenze

Toaletní voda italské značky Trussardi krásně voní, je energická a svěží. Do článku jsem připravila recenzi na tuto krásnou toaletní vodu.

Trussardi Delicate Rose

Obsah

Recenze Trussardi Delicate Rose – EDT

Vůně je velmi svěží a zároveň energická. Toaletní voda Trussardi Delicate Rose krásně voní, navíc ji ve velkém balení pořídíte za výhodnou cenu. Originální lahvička i neobvyklá kombinace surovin z této toaletní vody tvoří skvělý dárek pro mladou ženu.

Trussardi Delicate Rose - EDT recenze
Trussardi Delicate Rose – EDT recenze

Použití

Toaletní voda je vhodná pro celodenní nošení. Je vhodná spíše na léto, protože se jedná o toaletní vodu (nikoli parfemovanou vodu), ale můžete samozřejmě používat celý rok.

Složení

Ve složení najdete bambus, yuzu, kumquat, růži, jasmín, lotos, jablko, santalové dřevo, cedrové dřevo, pižmo, dřevité tóny.

Poměr ceny a kvality

Italská značka Trussardi nabízí u svých produktů perfektní poměr ceny a kvality. Toaletní voda krásně voní, dlouho vydrží a ve velkém balení ji pořídíte za výhodnou cenu.

Trussardi Delicate Rose - EDT recenze
Trussardi Delicate Rose – EDT recenze

Kde toaletní vodu koupit?

Toaletní vodu Trussardi Delicate Rose koupíte za výhodnou cenu v e-shopu Parfemy.cz, kde si vyberete celou řadu dalších produktů Trussardi.

Trussardi Delicate Rose na Notino.cz

10 Hodnocení
Kérastase Chronologiste Bain Régénérant šampon a maska

Toaletní voda Trussardi Delicate Rose krásně voní a dlouho vydrží. Je zabalena v originální lahvičce a hodí se pro mladé ženy nebo slečny. Je ideálním dárkem pro dceru nebo pro manželku.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita produktu
10
Jak funguje
10
Vlastnosti (vůně, konzistence, vzhled)
10
KLADY
  • Ve velkém balení dobrá cena
  • Krásně voní
  • Originální lahvička
  • Dlouho vydrží
  • Vhodné na léto
ZÁPORY
  • Nic
Trussardi Delicate Rose

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart