DOPORUČUJI

Recenze: Trihorse Maxi kuličková dráha

Kuličková dráha je nejlepším dárkem pro roční a dvouleté děti. Se třemi dětmi jsme vyzkoušeli hodně hraček – některé byly dobré, jiné horší. Kuličková dráha Trihorse patří k nejkvalitnějším a nejlepším hračkám, které můžete malému dítěti pořídit. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi, fotografie, video a také více zkušeností s touto kuličkovou dráhou.

Trihorse MAXI kuličková dráha

Obsah

Pro koho je hračka určena

Maxi kuličková dráha Trihorse je vhodná pro děti od 1 roku věku až do šesti let. Kuličková dráha prošla potřebnými testy, je bezpečná a certifikovaná normou CE EN 71.

Proč si vybrat právě Trihorse?

Možná vás tato otázka už napadla. Vybrat si můžete z různých značek, materiálů a barev. Jenže kuličková dráha Trihorse je opravdu velmi kvalitní, dřevo je krásně opracované, šrouby jsou bezpečně zajištěné. Po velmi negativní a smutné zkušenosti s drahou houpačkou Spectra, která se nám rozlomila, zničila a dětmi málem zranila, ráda doporučím stoprocentně bezpečnou hračku pro malé děti, která je nezraní a která vydrží i nešetrné zacházení. Hračka je tak odolná a krásná, že by své místo našla i v mateřské školce nebo v jesličkách.

Recenze: Trihorse Maxi kuličková dráha
Recenze: Trihorse Maxi kuličková dráha

Když jsem rozbalila krabici, napadly mě ihned tři věci. Tou první bylo, že dráha je poměrně dosti velká a bytelná. Hned poté, co jsem si kuličkovou dráhu prohlédla z blízka, jsem byla příjemně překvapená kvalitou provedení. Toto velmi oceňuji. Hračka je bezpečná. A za třetí jsem nevěřila, kolik příslušenství je u kuličkové dráhy obsaženo. V balení byl kašpárek, čtyři kuličky, kytička a navíc ještě kašpárek s rolničkami, kterého můžete nahradit dřevěnou mašinkou. U každé MAXI dráhy je šest základních věcí (čtyři kuličky, kašpárek, kytička) a navíc si můžete objednat mašinku nebo rolničkového kašpárka, který cinká (podrobnosti uvádím na konci článku). Za vynikající cenu. Všechna jezdítka lze položit přímo na horní část kuličkové dráhy. Je znát, že kuličková dráha byla vyrobena v České republice, prošla řádnou kontrolou, a není dovezena z Číny.

Trihorse kuličková dráha MAXI - detaily provedení
Trihorse kuličková dráha MAXI – detaily provedení

Dřevěná kuličková dráha je vyrobena z bukového dřeva. Kuličky jsou dostatečně velké a dítě si je nemůže strčit do pusy. Dřevěné barevné prvky jsou obarveny přírodními barvami, které jsou odolné vůči slinám.

Parametry

 • Rozměry: výška: 51 cm, šířka: 71 cm
 • Průměr kuliček: 46 mm
 • Materiál: Bukové dřevo
 • Doporučený věk: 1–6 let
 • Hmotnost: 3,9 kg
 • Splňuje normu CE EN 71 

KULIČKOVÁ DRÁHA TRIHORSE na TRIHORSE.CZ

Dárek (nejen) k 1. narozeninám

Maxi kuličková dráha Trihorse je krásným dárkem k prvním i ke druhým narozeninám. Děti ji budou zbožňovat. S dráhou si vyhrají i sourozenci, kteří jsou věkově blízko u sebe. Barva na kuličkách se neloupe, hračka se neničí (nám už bohužel spadla na zem a nestalo se s ní vůbec nic).

Trihorse kuličková dráha MAXI - kašpárek
Trihorse kuličková dráha MAXI – kašpárek

Co se děti naučí

 • Kuličková dráha dobře slouží k rozvoji jemné motoriky.
 • Dráha učí děti trpělivosti. Hračky typu Montessori představují tu správnou cestu pro rozvoj dítěte.
 • Není nic lepšího na koncentraci dětské pozornosti než kuličková dráha. Dítě se soustředí na jednu aktivitu, u které pomalu vydrží delší a delší čas. Jestli máte doma malého neposedu, který každých 10 sekund střídá jinou aktivitu, mohla by jej kuličková dráha zaujmout na delší čas. U nás to funguje na sto procent.
 • Při hraní dítě rozvíjí pohyb i logické myšlení.
Trihorse kuličková dráha MAXI - jezdítka
Trihorse kuličková dráha MAXI – jezdítka

Co byste ještě měli vědět

 • Dráha přijde kompletně smontovaná a nemusíte nic štelovat. Jen ji vyndáte z krabice. Jak přijde dráha zabalená a co balení obsahuje, uvidíte ve videu. Všechny kuličky a kašpárci jsou samostatně zabalené, aby nepoškodily dráhu.
 • Vybrat si můžete ještě větší dráhu, nebo k MAXI dráze můžete dokoupit další příslušenství. My máme sadu, která se jmenuje „Kuličková dráha MAXI + rolničkový kašpárek“ a obsahuje 4 kuličky, kašpárka, kytičku a kašpárka s rolničkou. Klidně bych pořídila ještě mašinku. Určitě by uplatnění našla. 🙂
 • Dodání zboží je rychlé. Dráhu vám pošlou až domů, což doporučuji. Krabice je velká a těžká.
 • Dráha je stabilní a když stojí na rovném povrchu, tak nepadá (není dobré ji pokládat na měkký povrch – například na postel).

Youtube

Kde dráhu objednat

Kuličkovou dráhu Trihorse pořídíte přímo v jejich e-shopu. Vybrat si můžete různé druhy kuličkových drah, ale k těm nejoblíbenějším patří kuličková dráha MAXI. Tato dráha se prodává v několika variantách.

 1. Kuličková dráha MAXI – balení obsahuje kuličkovou dráhu a základní sadu šesti prvků = 4 kuličky, kytičku, kašpárka
 2. Kuličková dráha MAXI s rolničkovým kašpárkem – balení obsahuje kuličkovou dráhu a základní sadu šesti prvků = 4 kuličky, kytičku, kašpárka + rolničkového kašpárka
 3. Kuličková dráha MAXI s mašinkou – balení obsahuje kuličkovou dráhu a základní sadu šesti prvků = 4 kuličky, kytičku, kašpárka + mašinku

Ještě větší je kuličková dráha Jumbo, která vás překvapí rozměry 100 cm (výška) × 73 cm (šířka) × 11 cm (hloubka).

Přeji vám šťastný výběr. Kuličková dráha MAXI rozhodně stojí za to. 🙂

KULIČKOVÁ DRÁHA TRIHORSE na TRIHORSE.CZ

10 Hodnocení
Trihorse Maxi kuličková dráha

Krásná, bytelná a bezpečná kuličková dráha je skvělým dárkem k prvním narozeninám. Kuličková dráha MAXI nabízí bohaté příslušenství (v základní sadě je šest jezdítek), prvotřídní zpracování a skvělou zábavu pro děti od 1 roku věku. Hračka je certifikovaná normou CE EN 71.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Design
10
Jak zabaví děti
10
Kvalita materiálu
10
Kvalita zpracování
10
KLADY
 • Perfektní zpracování
 • Bezpečná hračka
 • Děti se učí novým dovednostem - hračka rozvíjí jemnou motoriku, představivost, logické uvažování, pohyb.
 • Bohaté příslušenství
 • Férová cena (vysoce kvalitní hračka za výbornou cenu)
 • Splňuje normu CE EN 71.
ZÁPORY
 • Nic
Trihorse MAXI kuličková dráha

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart