Do článku jsem připravila tři tipy na knihy pro předškoláky, které jsou zaměřené na to, co děti mají znát, než nastoupí do první třídy.

Karolínka a její příběhy
Naučná a zábavná kniha pro děti od 4 do 7 let - všechny znalosti potřebné před nástupem do školy
349 Kč 399 Kč

Obsah

Recenze knihy Karolínka a její příběhy – naučná kniha pro předškoláky

Kniha je určena pro děti od čtyř do sedmi (a klidně až osmi) let.velká písmena, a tak si v ní mohou číst prvňáčci nebo děti, které se čtením začínají. Děti se z ní dozví vše, co budou potřebovat pro nástup do první třídy a mnohem víc. Kniha velmi silná, má 144 stran, a ve čtrnácti kapitolách se děti s Karolínkou a jejím bráškou Jonášem dozví, jak to vypadá na naučné stezce, co je to knihkupectví, jak se pouští drak, jak se píše dopis pro Ježíška a další zajímavosti.

Každá kapitola je zaměřená na jednu znalost, kterou by měl předškolák vědět. Některé kapitoly jdou ještě dál a děti se naučí i něco navíc. Na konci každé kapitoly je otázka k tématu, některé kapitoly obsahují pomůcky na učení, shrnutí nebo zábavné prvky jako počítání v obrázku, jak vypadá vstupenka nebo obrázky s popisky. Celou recenzi najdete v článku: Karolínka a její příběhy – uč se z vyprávění (144 stran).

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY V E-SHOPU

Recenze: Albi Encyklopedie pro předškoláky

Kniha je podle nakladatele vhodná pro děti od tří let. Sama za sebe bych řekla, že je vhodná nejdříve pro čtyřleté děti. Má tenké stránky, tedy pevnou vazbu. Knihu si užijí i školáci. Určitě není pouze pro děti od tří do pěti let. Kniha pro předškoláky (encyklopedie, i když encyklopedie to není) byla původně vydaná v roce 1995 pod názvem Náš svět. Možná, že si na tuto knihu pamatujete. Měla růžový obal (přesně takový, jaký vykukuje na nově vydané knize).

Recenze: Albi Encyklopedie pro předškoláky
Recenze: Albi Encyklopedie pro předškoláky

Kniha pokrývá všechna každodenní témata od toho, co děláme celý den, co se děje v noci, u lékaře, moje tělo, moje město, na výletě v lese, velikonoce, kde bydlí zvířátka nebo třeba jak hořela škola. Jednotlivých kapitol je 58 a každá kapitola zabírá jednu dvojstranu. Celou recenzi najdete v článku Recenze: Albi Encyklopedie pro předškoláky.

ENCYKLOPEDIE PRO PŘEDŠKOLÁKY na KNIHY DOBROVSKÝ

Vše, co potřebuji znát, než půjdu do školy

Kreslená knížka je vhodná pro děti okolo čtyř až pěti let věku, které si rády prohlíží obrázky a zajímají se o to, co je čeká v první třídě. Kniha má velmi silné stránky (vazba leporelo) a zabývá se tématy jako: co mě čeká ve škole, co si mají děti obléct na sebe, jaké jsou barvy, roční období. Kniha není příliš podrobná, má málo stránek a téměř žádná text. Pro začátek je hezká.

Tipy na knihy pro předškoláky
Tipy na knihy pro předškoláky

TIP NA KNIHU

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
Albi Encyklopedie pro školáky

Hezky koncipovaná kniha pro školáky jim poskytne základní informace, zajímavosti ze 17 kapitol. Obrázky v knize jsou hezky nakreslené, doplněné spoustou zvukových stop, kvízů a zvuků.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Poměr ceny a počtu stran
10
Ilustrace
10
Kreativita
10
KLADY
  • Hezky zpracované
  • 6500 zvukových stop
  • Zabaví děti na dlouho.
ZÁPORY
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart