Tipy na hračky pro holčičky My Little Pony a vše, co potřebujete vědět

Holčičky mohou vybírat z krásných a úžasných hraček na motivy příběhů My Little Pony. Jakou hračku koupit a víte, co mají vaše děti nejraději? V článku najdete vše, co potřebujete vědět o hračkách My Little Pony.

Obsah

Hračky My Little Pony

K oblíbeným hračkám patří figurky My Little Pony, které děti mohou česat, starat se o ně a díky široké paletě doplňků si s figurkami vyhrají. Po figurce tajně touží každá malá holčička, které se příběhy My Little Pony líbí. Mini domečky a malé světy poníků nadchnou děti a také rodiče, protože tyto domečky nabízí široké možnosti hraní, mají hodně doplňků a vybírat můžete ze zajímavých prostředí. Je těžké vybrat pouze jeden malý svět. Samozřejmě nesmí chybět ani puzzle, skládačky, sběratelské figurky nebo plyšové hračky.

My Litte Pony Mini World

Jestli znáte Polly Pocket, My Little Pony Mini World funguje na stejném principu. V malé krabičce je schován svět My Little Pony, společně s figurkou nebo doplňky. Vybírat můžete z různých motivů. Mini World My Little Pony je vhodný nejčastěji od 5 let věku.

 • My Little Pony Mini World Hrací sada s domečky – krásná hrací sada s domečky obsahuje 5 malých postaviček a rozkládací domeček, se kterým si mohou děti hrát. Sadu lze složit do kompaktního domku a můžete ji zabalit s sebou na cesty. Některé příslušenství reaguje na studenou vodu a mění barvu. Sada je vhodná pro děti od 5 let věku.
 • My Little Pony Mini World Magic Critter Corner Hrací sada v kufříku – cenově dostupný a roztomilý kufřík s více než 40 doplňky lze snadno složit a opět rozložit. Zábavě se meze nekladou. Poníci mají dokonce svou skluzavku. Balení obsahuje 2 miniponíky. Sada je vhodná pro děti od 4 let věku.
 • My Little Pony Miniworld Kouzelný Karavan – promyšlený karavan obsahuje 5 mini figurek a další doplňky. Karavan lze otevřít a využít plně jeho hrací plochu. Sada je vhodná pro děti od 5 let věku.
My Litte Pony Mini World
My Litte Pony Mini World

My Little Pony figurky

Děti si rády hrají s figurkami a zažívají s nimi stejné příběhy jako postavy ve filmech. My Little Pony nabízí překrásné interaktivní figurky, které zpívají nebo hrají, děti je mohou česat hřebínkem a starat se o ně. Některé postavičky nemají pohyblivé končetiny, jiné figurky zase patří do sběratelské sady. Figurky My Little Pony: Nová generace nabízí ještě větší interaktivitu a překvapení. Samozřejmostí jsou pohyblivé končetiny a doplňky. Figurky jsou vhodné nejčastěji od 5 let věku. Před nákupem nejprve opatrně zjistěte u svých dětí, jakého poníka si přejí, a poté se můžete pustit do vybírání. Podrobnější popis a jména jednotlivých postaviček najdete níže v článku.

My Little Pony figurky
My Little Pony figurky

Víte, jakou postavičku vybrat?

V seriálu a ve filmu vystupuje několik poníků, pegasů, jednorožců a také jeden dráček. Víte, kdo je kdo?

 • Twilight Sparkle – jednorožec s magickými schopnostmi. Je racionální, zodpovědná a chytrá. Vzhled: fialová srst, modro-růžová hříva a ocas.
 • Rarity – jednorožec, který miluje módu. Vzhled: bílá srst, fialová hříva a ocas.
 • Rainbow Dash – pegas, který miluje létání a rychlost. Vzhled: modrá srst, duhová hříva a ocas.
 • Fluttershy – pegas velmi klidné a trpělivé povahy. Vzhled: Žlutá srst, růžová hříva a ocas.
 • Applejack – poník, který pracuje na farmě, kde bydlí s babičkou, bratrem, sestrou a fenkou. Vzhled: Oranžová srst, žlutá hříva a ocas.
 • Pinkie Pie – poník, který miluje oslavy. Vzhled: světle růžová srst, tmavě růžová hříva a ocas.
 • Spike – dráček, který kamarádí s Twilight a Rarity. Vzhled: fialová srst, zelené ostny a světle zelené břicho.
 • Princezna Cadance – létající jednorožec. Vzhled: světle růžová srst, růžovo-fialová hříva a ocas, růžová křídla, zlatá korunka a zlatý náhrdelník.
 • Princezna Celestia – létající jednorožec. Vzhled: bílá srst, fialovo-modrá hříva a ocas se zeleným nádechem, bílá křídla, zlatá korunka a náhrdelník.

My Little Pony: Nová generace

 • Sunny Starscout – poník, který věří, že může udělat svět lepším. Ráda bruslí. Vzhled: béžová srst, fialová hříva a ocas.
 • Hitch Trailblazer – poník šerif, který miluje hudbu a se snaží pomáhat všem poníkům. Vzhled: béžová srst, zeleno-modrá hříva a ocas.
 • Izzy Moonbow – energický jednorožec, který miluje třpytky. Vzhled: fialová srst, modrá hříva a ocas.
 • Zipp Storm – pegas, který má rád vědu a atletiku. Vzhled: bílá srst, růžovo-zelená hříva a ocas.
 • Pipp Petals – pegas, který zpívá. Vzhled: světle fialová srst, tmavě fialová hříva a ocas.

Závěr

My Little Pony nabízí nádherné hračky, které zaujmou zejména holčičky. Vybírat můžete překrásné figurky, domečky, puzzle nebo plyšové hračky. Hračky z filmů My Little Pony jsou skvělým dárkem pro holčičky k Vánocům nebo k narozeninám.

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz, Alza.cz, Hasbro.com

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart