8 tipů na anglická videa na Youtube pro malé děti

Hledáte anglická vide na Youtube pro nejmenší děti? Připravila jsem seznam těch nejhezčích videí, pohádek a písniček v anglickém jazyce, podle kterých si děti mohou angličtinu procvičit, nebo si ji osvojit.

Obsah

Blippi

Znáte Blippiho? Tenhle zábavný chlapík má na svém kanálu téměř 10 milionů odběratelů. Videa jsou určena pro malé děti, batolata. Angličtina je velmi snadná. Moc doporučuji. Dětem se velmi líbí. Vhodné pro začátečníky.

Little Baby Bum

Fenomén jménem Little Baby Bum vás nesmí minout. Velmi hezky zpracované písničky si děti rychle oblíbily. Vybírat můžete z nepřeberného množství videí. Že tento kanál stojí za to, dokládá více než 30 milionů odběratelů.

Cocomelon TV

Další hezky zpracovaná videa s písniřkami pro děti najdete na kanálu Cocomelon TV, který má na 90 milionu sledujících. A právem.

Steve and Maggie

Dětem z mateřské školky se budou videa Steve and Maggie jistě líbit (najdete je na Youtube také pod heslem Wow English TV). Jednoduché a naučné vyprávění o tom, jak si čistit zuby, jaké jídlo je zdravé nebo jak se zábavně ostříhat. Ne každému bude grafické zpracování videí vyhovovat, přesto obsahově jsou videa velmi pěkná, zdařilá a snadná.

Busy Beavers

Naučná videa pro nejmenší děti. Příběhem provází plyšové postavičky.

Peppa Pig

Prasátko Pepa v originálním znění nadchne milovníky tohoto kresleného seriálu. Angličtina je zde trošku složitější než například u Blippiho.

Bing

Anglická verze králíčka Binka potěší všechny milovníky tohoto seriálu.

Heroes of the City

Anglická verze statečných autíček potěší malé velké milovníky dopravních prostředků.

Přeji vám hodně zábavy. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Tereza Krček

Štítky

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart