8 tipů na anglická videa na Youtube pro malé děti

Hledáte anglická vide na Youtube pro nejmenší děti? Připravila jsem seznam těch nejhezčích videí, pohádek a písniček v anglickém jazyce, podle kterých si děti mohou angličtinu procvičit, nebo si ji osvojit.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY (AKCE DOPRAVA 10 KČ)
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Blippi

Znáte Blippiho? Tenhle zábavný chlapík má na svém kanálu téměř 10 milionů odběratelů. Videa jsou určena pro malé děti, batolata. Angličtina je velmi snadná. Moc doporučuji. Dětem se velmi líbí. Vhodné pro začátečníky.

Little Baby Bum

Fenomén jménem Little Baby Bum vás nesmí minout. Velmi hezky zpracované písničky si děti rychle oblíbily. Vybírat můžete z nepřeberného množství videí. Že tento kanál stojí za to, dokládá více než 30 milionů odběratelů.

Cocomelon TV

Další hezky zpracovaná videa s písniřkami pro děti najdete na kanálu Cocomelon TV, který má na 90 milionu sledujících. A právem.

Steve and Maggie

Dětem z mateřské školky se budou videa Steve and Maggie jistě líbit (najdete je na Youtube také pod heslem Wow English TV). Jednoduché a naučné vyprávění o tom, jak si čistit zuby, jaké jídlo je zdravé nebo jak se zábavně ostříhat. Ne každému bude grafické zpracování videí vyhovovat, přesto obsahově jsou videa velmi pěkná, zdařilá a snadná.

Busy Beavers

Naučná videa pro nejmenší děti. Příběhem provází plyšové postavičky.

Peppa Pig

Prasátko Pepa v originálním znění nadchne milovníky tohoto kresleného seriálu. Angličtina je zde trošku složitější než například u Blippiho.

Bing

Anglická verze králíčka Binka potěší všechny milovníky tohoto seriálu.

Heroes of the City

Anglická verze statečných autíček potěší malé velké milovníky dopravních prostředků.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hodně zábavy. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart