Svítí sluníčko: Zábavné lepení pro nejmenší

Venku svítí sluníčko, a tak jsme se rozhodli, že jej nalepíme na papír. I když je tato aktivita velmi jednoduchá, dětem se moc líbila a byly za ni rády. Martínek i Filka vytvořili na papír sluníčko, které obklopují mráčky. Lepení se hodí i pro dvouleté děti. V článku najdete inspiraci na slunečný obrázek.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili a pro koho je lepení určeno

Lepení se hodí pro děti od dvou let. Filku velmi bavilo vytvářet sluníčko a lepit okolo něj mráčky. Martínek měl z výtvoru také radost. Na bílý papír jsme nalepili žluté sluníčko, okolo něj mráčky a výkres byl hotový.

Svítí sluníčko: Zábavné lepení pro nejmenší

Co budete potřebovat

Pracovní sešit Léto

Pracovní sešit Léto v PDF

KOUPIT LETNÍ PDF V E-SHOPU

 

Jak na to

Příprava i lepení jsou velmi snadné. Ze žlutého papíru jsem vystřihla kolo a paprsky. Z modrého jsem vystřihla mráčky. Děti nejprve nalepily paprsky na žluté kolo. Když bylo sluníčko hotové, přilepily jej rubovou stranou na bílý papír. Na slunce nalepily děti oči a pusu. Okolo sluníčka podle fantazie přilepily mráčky a obrázek byl hotový.

Svítí sluníčko: Zábavné lepení pro nejmenší

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart