Svatomartinské lampiony: Jednoduché malování pro děti

Krásné svatomartinské lampiony nebo lucerny zvládnou vytvořit děti v mateřské škole. Tvoření je velmi snadné a pro děti zajímavé a zábavné. V článku najdete tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od čtyř do šesti let věku. Nejvíce zaujme předškoláky a prvňáčky. Děti budou potřebovat mírnou pomoc dospělého při stříhání, malovat a lepit zvládnou samy.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Černý papír
  • Vodovky
  • Štětec
  • Lepidlo
  • Fixu
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Čtvrtku jsem rozstřihla na polovinu, ž černého papíru jsme připravili vrchní část lucerny a také proužky, které představují boky lucerny. Můžete vystřihnout více proužků a lucernu ještě více ozdobit nebo na ni dolepit větší množství černých prvků. Děti vybarvily čtvrtku oranžovou a žlutou vodovkou. Když barva zaschla, přilepily do lucerny svíčku z bílého papíru, na kterou domalovaly plamínek. Plamínek můžete dokreslit fixou nebo jej můžete dolepit z barevného papíru.

Svatomartinské lampiony: Jednoduché malování pro děti
Svatomartinské lampiony: Jednoduché malování pro děti

Závěrem

Toto tvoření se hodí na sychravý podzim, kdy začínají lampionové průvody a kdy je svátek svatého Martina. Podívejte se na článek, ve kterém zjistíte, jak vyrobit lampion z krabice od mléka nebo jak vytvořit výkres svatomartinské husy.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart