Sunárek první kašička rýžová nemléčná

Prvních nemléčných kašiček není na výběr mnoho. Už podruhé jsem koupila Sunárka a upřímně řečeno s ním moc spokojená nejsem. Jediným pozitivem je, že kaše krásně voní. To je vše.

Obsah

Příprava a servírování

Nabízí se otázka, proč jsem kaši koupila, když s ní nejsem spokojená. Nu, proto, že prvních kašiček je málo a konkurenční značky nejsou o moc lepší. Zkoušela jsem první rýžovou kašičku Hami a byla jsem (ne)spokojená stejně jako se Sunárkem. Kaši jsem vždy rozmíchala do mateřského mléka a postupovala jsem (výjimečně) dle návodu. 🙂 Kaše hrudkovatí a řídne. Na lžičku skoro nejde dát, žel díky hrudkám ji nelze podávat ani v láhvi. Má tedy docela nevděčnou úlohu. Po zamíchání rýžové směsi je kaše relativně hustá. Za minutu až dvě se z ní stane řídká břečka, která teče všude okolo. Pokud se dítě při krmení rozmáchne, dostřelová vzdálenost může být od podlahy až ke stropu. Jediné štěstí je, že kašičky jsem potřebovala pouze jedno balení.

Složení

Co najdete uvnitř? Hydrolyzovaná rýžová mouka 96 %, fruktooligosacharidy (FOS 2,8 %), minerální látky (uhličitan vápenatý, elementární železo), přírodní vanilkové aroma, vitaminy (C, niacin, E, B6, Thiamin (B1), A, kyselina listová, D).

Sunárek první rýžová kašička nemléčná – výživové hodnoty a složení.

Poměr ceny a kvality

Kvalitu surovin nezpochybňuji. Nicméně za 46 Kč (180 gramů) mi přijde kaše drahá. Není hustá, hrudkovatí, rozmíchat pořádně nejde, řídne chvilku od přípravy. Z láhve ji dítě nemůže pít díky hrudkám, na lžičce se podává špatně, protože je řídká. První rýžová kaše se na přípravu první kašičky hodí více než obyčejná rýže, která nesplňuje přísné limity pro kojence. Kaše je velmi dobře dostupná online. Koupíte ji například na Feedo.cz.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Rýžová kaše nemléčná Sunar na FEEDO.CZ

6 Hodnocení
Sunárek první kašička rýžová nemléčná

Sunárek první kašička rýžová nemléčná je poměrně drahá, špatně se rozpouští a tvoří hrudky, chvilku po přípravě řídne a špatně se podává lžičkou. Snadno se připravuje a ušetří vám čas v porovnání s tím, kdybyste vařili první kaši z rýže. Pro čtyřměsíční miminko je vhodnější než vařená rýže.

Poměr ceny a kvality
4
Rozpustnost a chuť
6
Dostupnost
6
Složení
8
KLADY
  • Kvalitní suroviny. Vhodnější než připravovat dítěti kaši z rýže.
ZÁPORY
  • Vysoká cena
  • Hrudkovatí a nerozpustí se dobře.
  • Řídne.
  • Není možné ji díky hrudkám podávat z láhve.
  • Ze lžičky stéká, protože řídne.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Štítky

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart