Sunárek první kašička rýžová nemléčná

Prvních nemléčných kašiček není na výběr mnoho. Už podruhé jsem koupila Sunárka a upřímně řečeno s ním moc spokojená nejsem. Jediným pozitivem je, že kaše krásně voní. To je vše.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Příprava a servírování

Nabízí se otázka, proč jsem kaši koupila, když s ní nejsem spokojená. Nu, proto, že prvních kašiček je málo a konkurenční značky nejsou o moc lepší. Zkoušela jsem první rýžovou kašičku Hami a byla jsem (ne)spokojená stejně jako se Sunárkem. Kaši jsem vždy rozmíchala do mateřského mléka a postupovala jsem (výjimečně) dle návodu. 🙂 Kaše hrudkovatí a řídne. Na lžičku skoro nejde dát, žel díky hrudkám ji nelze podávat ani v láhvi. Má tedy docela nevděčnou úlohu. Po zamíchání rýžové směsi je kaše relativně hustá. Za minutu až dvě se z ní stane řídká břečka, která teče všude okolo. Pokud se dítě při krmení rozmáchne, dostřelová vzdálenost může být od podlahy až ke stropu. Jediné štěstí je, že kašičky jsem potřebovala pouze jedno balení.

Složení

Co najdete uvnitř? Hydrolyzovaná rýžová mouka 96 %, fruktooligosacharidy (FOS 2,8 %), minerální látky (uhličitan vápenatý, elementární železo), přírodní vanilkové aroma, vitaminy (C, niacin, E, B6, Thiamin (B1), A, kyselina listová, D).

Sunárek první rýžová kašička nemléčná – výživové hodnoty a složení.

Poměr ceny a kvality

Kvalitu surovin nezpochybňuji. Nicméně za 46 Kč (180 gramů) mi přijde kaše drahá. Není hustá, hrudkovatí, rozmíchat pořádně nejde, řídne chvilku od přípravy. Z láhve ji dítě nemůže pít díky hrudkám, na lžičce se podává špatně, protože je řídká. První rýžová kaše se na přípravu první kašičky hodí více než obyčejná rýže, která nesplňuje přísné limity pro kojence. Kaše je velmi dobře dostupná online. Koupíte ji například na Feedo.cz.

Rýžová kaše nemléčná Sunar na FEEDO.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

6 Hodnocení
Sunárek první kašička rýžová nemléčná

Sunárek první kašička rýžová nemléčná je poměrně drahá, špatně se rozpouští a tvoří hrudky, chvilku po přípravě řídne a špatně se podává lžičkou. Snadno se připravuje a ušetří vám čas v porovnání s tím, kdybyste vařili první kaši z rýže. Pro čtyřměsíční miminko je vhodnější než vařená rýže.

Poměr ceny a kvality
4
Rozpustnost a chuť
6
Dostupnost
6
Složení
8
KLADY
  • Kvalitní suroviny. Vhodnější než připravovat dítěti kaši z rýže.
ZÁPORY
  • Vysoká cena
  • Hrudkovatí a nerozpustí se dobře.
  • Řídne.
  • Není možné ji díky hrudkám podávat z láhve.
  • Ze lžičky stéká, protože řídne.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart