Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi

Dlouho jsem hledala kaši, která by Martínkovi chutnala. Vyzkoušela jsem snad všechny mléčné kaše Hami, ale nebylo to ono. Tak jsem se pustila do nemléčných kašiček. Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi je nejoblíbenější, jinou odmítá.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Příprava a servírování

Kaši připravíte ve vámi používaném kojeneckém (nebo mateřském) mléku. Míchám ji plus mínus od oka a návodem se moc neřídím. Kaše nedělá hrudky, takže se hodí také na zahuštění kojenecké formule na noc. Dáváte-li dítěti kaši v láhvi, proteče savkou s průtokem č. 3, speciální savka na kaši není potřeba. Na druhé straně savka na kaši zajistí to, že se dítě rychle nají a může co nejdříve ulehnout do postýlky. Nejvhodnější je podávat dítěti kaši na lžičce, jenže někdy se může stát, že je unavené, rozespalé a ze lžičky nic nesní. Nám se stávalo opakovaně, že  Martínek se ze lžičky nenajedl, ale chtěl kaši vypít.

Složení

Skládá se z 94 % hydrolyzované mouky z 8 cereálií  (pšenice, kukuřice, rýže, oves, ječmen, žito, čirok, proso), 3 % sušeného ovoce (banány, jablka, pomeranče), fruktooligosacharidů, minerálních látek (Ca, Fe), přírodních aromat, vitaminů (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotin, D, B12).  Dávám ji přibližně od jednoho roku. Kaše obsahuje lepek.

Složení a výživové hodnoty ovocné kašičky Sunárek multicereální

Složení a výživové hodnoty ovocné kašičky Sunárek multicereální

Poměr ceny a kvality

Když jsem ji kupovala vůbec poprvé, stála bez slevy 35 Kč, o rok později již 46 Kč. Upřímně řečeno (výrobci prominou) na to, že základem jsou rozemleté cereálie mi požadovaná cena za kaši přijde poměrně dost vysoká. To samé platí u rýžové varianty. Kaši koupíte pouze ve vybraných drogeriích, online není problém ji sehnat. V akcích ji pořídíte levně v drogerii Teta. Problémem bývá, že ve výprodeji je neustále vyprodaná. Online ji koupíte třeba na Feedo.cz.

Krém Kašička na FEEDO.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8 Hodnocení
Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi

Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi dětem chutná a dobře se rozpouští. Krmíte-li dítě z láhve tekutou kaší, neucpává savku.

Poměr ceny a kvality
8
Rozpustnost a chuť
10
Dostupnost
6
Složení
8
KLADY
  • Chutná pozdní večeře (snídaně)
  • Nehrudkovatí.
  • Dobře se rozpouští.
  • Připravíte ji se "svou" kojeneckou formulí nebo s mateřským mlékem.
ZÁPORY
  • Vysoká cena
  • Neprodává se všude.
  • Obsahuje přírodní aromata.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart