Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi

Dlouho jsem hledala kaši, která by Martínkovi chutnala. Vyzkoušela jsem snad všechny mléčné kaše Hami, ale nebylo to ono. Tak jsem se pustila do nemléčných kašiček. Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi je nejoblíbenější, jinou odmítá.

Obsah

Příprava a servírování

Kaši připravíte ve vámi používaném kojeneckém (nebo mateřském) mléku. Míchám ji plus mínus od oka a návodem se moc neřídím. Kaše nedělá hrudky, takže se hodí také na zahuštění kojenecké formule na noc. Dáváte-li dítěti kaši v láhvi, proteče savkou s průtokem č. 3, speciální savka na kaši není potřeba. Na druhé straně savka na kaši zajistí to, že se dítě rychle nají a může co nejdříve ulehnout do postýlky. Nejvhodnější je podávat dítěti kaši na lžičce, jenže někdy se může stát, že je unavené, rozespalé a ze lžičky nic nesní. Nám se stávalo opakovaně, že  Martínek se ze lžičky nenajedl, ale chtěl kaši vypít.

Složení

Skládá se z 94 % hydrolyzované mouky z 8 cereálií  (pšenice, kukuřice, rýže, oves, ječmen, žito, čirok, proso), 3 % sušeného ovoce (banány, jablka, pomeranče), fruktooligosacharidů, minerálních látek (Ca, Fe), přírodních aromat, vitaminů (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotin, D, B12).  Dávám ji přibližně od jednoho roku. Kaše obsahuje lepek.

Složení a výživové hodnoty ovocné kašičky Sunárek multicereální

Složení a výživové hodnoty ovocné kašičky Sunárek multicereální

Poměr ceny a kvality

Když jsem ji kupovala vůbec poprvé, stála bez slevy 35 Kč, o rok později již 46 Kč. Upřímně řečeno (výrobci prominou) na to, že základem jsou rozemleté cereálie mi požadovaná cena za kaši přijde poměrně dost vysoká. To samé platí u rýžové varianty. Kaši koupíte pouze ve vybraných drogeriích, online není problém ji sehnat. V akcích ji pořídíte levně v drogerii Teta. Problémem bývá, že ve výprodeji je neustále vyprodaná. Online ji koupíte třeba na Feedo.cz.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Krém Kašička na FEEDO.CZ

8 Hodnocení
Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi

Sunárek ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi dětem chutná a dobře se rozpouští. Krmíte-li dítě z láhve tekutou kaší, neucpává savku.

Poměr ceny a kvality
8
Rozpustnost a chuť
10
Dostupnost
6
Složení
8
KLADY
  • Chutná pozdní večeře (snídaně)
  • Nehrudkovatí.
  • Dobře se rozpouští.
  • Připravíte ji se "svou" kojeneckou formulí nebo s mateřským mlékem.
ZÁPORY
  • Vysoká cena
  • Neprodává se všude.
  • Obsahuje přírodní aromata.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart