Stromečky na pečícím papíru: DIY Vánoční dekorace na okna

Letos jsme vytvořili snadné vánoční dekorace na okna z pečícího a barevného papíru. Vyrábění je snadné a zvládnou jej už předškoláci. V článku najdete stručný návod, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Z bílého pečícího a barevného papíru jsme vyrobili snadné dekorace na okno. Stromečky zdobí žlutá hvězda a pozadí doplňují vločky z bílého papíru.

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábění bude bavit předškoláky i školáky. Menší děti budou potřebovat pomoc dospělého, protože nanést lepidlo na pečící papír vyžaduje trošku větší zručnost, stejně jako nastříhat barevný papír.

Stromečky na pečícím papíru: DIY Vánoční dekorace na okna
Stromečky na pečícím papíru: DIY Vánoční dekorace na okna

Co budete potřebovat

  • Pečící papír
  • Barevný papír
  • Bílý papír
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Izolepu nebo hmotu na přilepení dekorací na okno
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na pečící papír jsem tužkou nakreslila strom. Z pečícího papíru jsem vystřihla podklad stromu, ze zeleného papíru jsme připravili malé čtverečky, ze žlutého hvězdičky, z červeného srdíčka a z bílého jsem vystříhala vločky. Z černého papíru jsem připravila proužky. Děti nalepily na pečící papír zelené čtverečky. Lepidlo se musí na papír nanášet opatrně, aby se papír nepotrhal. Na okraje stromečků jsem nalepila proužky černého papíru a zastřihla jsem je, aby nepřečnívaly. Děti stromeček ozdobily srdíčky a hvězdičkou. Nakonec jsme společně dekorace nelepili na okna.

Stromečky na pečícím papíru: DIY Vánoční dekorace na okna
Stromečky na pečícím papíru: DIY Vánoční dekorace na okna

Závěrem

Snadné vánoční dekorace vypadají na okně moc hezky. Když svítí slunce, paprsky prosvítají skrze pečící papír. Jestli nemáte pečící papír, můžete využít klasický bílý kancelářský papír. I s ním budou dekorace na oknech vypadat moc hezky.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart