PDF ZDARMA

Stříhání pro malé děti: Šablona v PDF zdarma

Martínek v poslední době rád trénuje stříhání. Stříhat podle čar je pro něj zatím ještě těžké, ale zlepšuje se. Připravila jsem pro něj šablonu v PDF na snadné stříhací cviky. Zdarma si ji můžete stáhnout v tomto článku.

Obsah

Pro koho je šablona určena

Šablona na stříhání se hodí pro děti, které umí držet nůžky, znají princip stříhání a potřebují se ve stříhání zdokonalit. Martínek šablonu využívá od čtyř let.

Jak vybrat první nůžky?

Možná, že si kladete otázku, jaké nůžky jsou nejvhodnější. Pro malé děti jsou ideální malé nůžky. Fila má ve dvou a tři čtvrtě letech speciální dětské nůžky, které jsou úplně celé vyrobené z plastu. Stříhají pouze papír a dítě se s nimi nemůže zranit. Mají plastovou čepel, kulatý hrot. Tyto nůžky se hodí pro úplně nejmenší děti, které chtějí stříhat papír například proto, že to jejich starší sourozenec dělá také. 🙂 Pro čtyřleté děti už nejsou dostačující. Martínek si ve čtyř letech vybral ze šuplíku menší modrozelené nůžky z IKEY a jinými stříhat nechce. Velký výběr nůžek pro děti najdete například na Activacek.cz.

 Šablony na stříhání ke stažení zdarma

Martínek někdy stříhá podle šablon, jindy podle své fantazie. Přerušované čáry jsem rozstříhala tak, aby vznikly proužky. Plné čáry stříhaly děti samy.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

Pracovní listy a omalovánky POČÍTÁNÍ pro nejmenší JARO LÉTO, PDF

Pracovní listy a omalovánky POČÍTÁNÍ pro nejmenší JARO LÉTO, PDF v e-shopu za 20 Kč

KOUPIT PDF V E-SHOPU za 20 Kč

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart