PDF ZDARMA

Stříhání pro malé děti: Šablona v PDF zdarma

Martínek v poslední době rád trénuje stříhání. Stříhat podle čar je pro něj zatím ještě těžké, ale zlepšuje se. Připravila jsem pro něj šablonu v PDF na snadné stříhací cviky. Zdarma si ji můžete stáhnout v tomto článku.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je šablona určena

Šablona na stříhání se hodí pro děti, které umí držet nůžky, znají princip stříhání a potřebují se ve stříhání zdokonalit. Martínek šablonu využívá od čtyř let.

Jak vybrat první nůžky?

Možná, že si kladete otázku, jaké nůžky jsou nejvhodnější. Pro malé děti jsou ideální malé nůžky. Fila má ve dvou a tři čtvrtě letech speciální dětské nůžky, které jsou úplně celé vyrobené z plastu. Stříhají pouze papír a dítě se s nimi nemůže zranit. Mají plastovou čepel, kulatý hrot. Tyto nůžky se hodí pro úplně nejmenší děti, které chtějí stříhat papír například proto, že to jejich starší sourozenec dělá také. 🙂 Pro čtyřleté děti už nejsou dostačující. Martínek si ve čtyř letech vybral ze šuplíku menší modrozelené nůžky z IKEY a jinými stříhat nechce. Velký výběr nůžek pro děti najdete například na Sevt.cz.
Šablony na stříhání zdarma

Šablony na stříhání zdarma

 Šablony na stříhání ke stažení zdarma

Martínek někdy stříhá podle šablon, jindy podle své fantazie. Přerušované čáry jsem rozstříhala tak, aby vznikly proužky. Plné čáry stříhaly děti samy.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂
Pracovní listy a omalovánky POČÍTÁNÍ pro nejmenší JARO LÉTO, PDF

Pracovní listy a omalovánky POČÍTÁNÍ pro nejmenší JARO LÉTO, PDF v e-shopu za 20 Kč

KOUPIT PDF V E-SHOPU za 20 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart