Sněženka v květináči: Lepení pro děti

Když začne jaro, vždy vyhlížíme sněženky, a tak jsme si je prozatím vyrobili z papíru. Jako květináč nám posloužily zbytky balicího papíru. V článku najdete tip, jak na to.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je vhodné pro děti od sedmi do deseti let věku. Skládání sněženek a také lepení je poměrně náročné na jemnou motoriku, je potřeba cvik a zručnost. Pro menší děti se hodí jednodušší sněženkové tvoření.

Co budete potřebovat

  • Barevný papír
  • Zbytky balicího papíru
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Bílý papír
Pracovní listy pro předškoláky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ze zeleného papíru jsme připravili stonky a lístečky. Z bílého papíru jsme nachystali sněženky. Květ lze připravit tak, že malý čtvereček bílého papíru přehneme na polovinu do trojúhelníku. Rohy trojúhelníku ohneme tak, abychom vytvořili opět menší čtvereček. Ze zbytků balicího papíru jsme vystřihli květináč. Na barevný papír jsme nalepily stonky, lístečky a také sněženky. Nakonec jsme přilepili květináč a obrázek byl hotový.

Sněženka v květináči: Lepení pro děti
Sněženka v květináči: Lepení pro děti

Závěrem

Sněženky patří k našim oblíbeným jarním květinkám. Pozadí obrázku můžete vybrat podle svých oblíbených barev nebo podle balicího papíru.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart