Sněhové vločky z papíru (od 2,5 let)

Sněhové vločky z papíru zvládnou vyrobit i malé děti. Filku ve třech letech lepení velmi bavilo a moc si vyrábění užil. Sněhové vločky jsme připevnili do pokojíčku na nástěnku. V článku na vás čeká inspirace na snadné lepení.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Z bílého papíru jsme vytvořili snadné sněhové vločky. Vyráběli jsme různé tvary i velikosti vloček – dle fantazie dětí. Nakonec děti na vločky nalepili pusu a oči.

Sněhové vločky z papíru (od 2,5 let)

Sněhové vločky z papíru (od 2,5 let)

Pro koho je tvoření určeno

Lepení je určeno pro nejmenší děti od dvou a půl až od tří let. Tříletého Filku vyrábění vloček moc bavilo.

Co budete potřebovat

  • Pohyblivé oči
  • Bílý papír
  • Lepidlo v tyčince
  • Nůžky
  • Červenou pusu z červeného papíru nebo červenou fixu

Zimní aktivity pro děti

ZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z bílého papíru jsem vystřihla šestiúhelníky a kola. K nim jsem připravila tenké proužky, různě dlouhé, pusinky a oči. Děti z proužků slepily slzičky. Slzičky nalepily podle své fantazie na kola a šestiúhelníky.

Když byly vločky hotové, přilepily na podklad ještě jednu vrstvu papíru, aby vločka držela. Nakonec na vločku nalepily pusu a oči.

Závěrem

Snadné a zábavné lepení budou nejmenší děti milovat. Příprava je rychlá a nepotřebujete nic speciálního. Bude stačit bílý papír, lepidlo a nůžky. Oči a pusu můžete domalovat pastelkami. Na výrobu vloček jsem se inspirovala na Pinterestu a upravila jsem si ji k obrazu svému.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart