Snadné ovečky – tvoření pro děti

Malé děti budou z vyrábění oveček nadšené – tvoření je snadné a výsledek se jim bude moc líbit. Do článku jsem připravila tip na krásné vyrábění.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Ovečky nejvíce zaujmou děti okolo tří let věku. Děti vytvoří obrázek téměř samy. Budou potřebovat pomoc dospělé osoby při stříhání ovečky.

Snadné ovečky - tvoření pro děti
Snadné ovečky – tvoření pro děti

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Vatu
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Barevný papír
  • Oči
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ze čtvrtky jsem vystřihla kolo, které jsem rozdělila na dvě poloviny. Z černého papíru jsem připravila hlavičku ovečky a nožičky. Vatu jsem natrhala na menší kousky. Děti ze zadní strany na polovinu kruhu přilepily nožičky, polovinu kruhu natřely lepidlem, přilepily na něj hlavičku a nanesly na něj vatu. Na hlavičku nalepily oči a pusu a ovečka byla hotová.

Snadné ovečky - tvoření pro děti
Snadné ovečky – tvoření pro děti

Závěrem

Hebká ovečka udělala dětem radost. Vyrábění zaujme také děti okolo čtyř až pěti let. Pro starší děti by už nemuselo být zábavné. Lepit vatu zvládnou i šikovné dvouleté děti.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart