Sešity se samolepkami Moje první slova (Svojtka) a Tvary recenze

Babička dětem pořídila sešit se samolepkami od nakladatelství Svojtka. Jen tak, na zkoušku. Lepíme v něm už nějakou dobu. Jaký je? Vyplatí se ho pořídit? V recenzi najdete naši zkušenost se samolepkovým sešitem.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho jsou sešity určeny

Samolepkový sešit je určený pro děti od tří let, ale lepit v něm mohou už dvouleté děti. Filkovi se moc líbí.

Jak sešit vypadá

Doma máme dva sešity – První slova a Moje první samolepky – Tvary. Sešity jsou velmi pěkně provedeny. Samolepky nelze opakovaně strhnout, což je velká škoda. Sešit Moje první tvary děti vylepily skoro celý chvilinku. Kéž by šlo samolepky vrátit na místo a lepit znova, ale to bohužel nejde.

Sešity se samolepkami Moje první slova tvary

Sešity se samolepkami Moje první tvary

Sešit První slova je trošku pracnější. Děti v něm mohou i kreslit, lepení samolepek je složitější, zdlouhavější a za jedno lepení stihneme pouze několik dvojlistů. Samolepky lze nalepit pouze jednou.

Sešity se samolepkami Moje první slova

Sešity se samolepkami Moje první slova

Cena a dostupnost

Filka je ze samolepek nadšený a Martínkovi se také líbí. Aktivita je zaujala, za což jsem moc ráda, protože zrovna teď se nám velmi hodí. Cena samolepkového sešitu se pohybuje od 150 Kč do 200 Kč. Za nás bych doporučila První slova. Tento sešit má 56 stran a stojí za pořízení. Moje první samolepky – Tvary mi přijdou sice moc pěkné, ale poměrně drahé na to, co nabízí. Znovunalepitelné samolepkové sešity najdete v e-shopu Dudlu.cz.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hodně zábavy. 🙂

9 Hodnocení
Samolepkové sešity

Samolepkové sešity jsou perfektní zábavou pro děti. Rozvíjí jemnou motoriku a představivost. Jejich velkou nevýhodou je, že není možné samolepky nalepit znovu. Pokud je můžete pořídit v akci nebo ve slevě, doporučuji sešity rozhodně na sto procent. Samolepkový sešit Moje první slova je propracovaný, hezky ilustrovaný.

Poměr ceny a kvality
8
Počet stran
10
Kreativita
10
Jak dlouho vydrží
8
KLADY
  • Velmi pěkná a kreativní činnost
  • Děti se zabaví.
  • Rozvíjí představivost a jemnou motoriku.
ZÁPORY
  • Samolepky není možné lepit opakovaně.
  • Dražší

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart