Sešity se samolepkami Moje první slova (Svojtka) a Tvary

Babička dětem pořídila sešit se samolepkami od nakladatelství Svojtka. Jen tak, na zkoušku. Lepíme v něm už nějakou dobu. Jaký je? Vyplatí se ho pořídit? V recenzi najdete naši zkušenost se samolepkovým sešitem.

Obsah

Pro koho jsou sešity určeny

Samolepkový sešit je určený pro děti od tří let, ale lepit v něm mohou už dvouleté děti. Filkovi se moc líbí.

Jak sešit vypadá

Doma máme dva sešity – První slovaMoje první samolepky – Tvary. Sešity jsou velmi pěkně provedeny. Samolepky nelze opakovaně strhnout, což je velká škoda. Sešit Moje první tvary děti vylepily skoro celý chvilinku. Kéž by šlo samolepky vrátit na místo a lepit znova, ale to bohužel nejde.

Sešit První slova je trošku pracnější. Děti v něm mohou i kreslit, lepení samolepek je složitější, zdlouhavější a za jedno lepení stihneme pouze několik dvojlistů. Samolepky lze nalepit pouze jednou.

Sešity se samolepkami Moje první slova

Sešity se samolepkami Moje první slova

Cena a dostupnost

Filka je ze samolepek nadšený a Martínkovi se také líbí. Aktivita je zaujala, za což jsem moc ráda, protože zrovna teď se nám velmi hodí. Cena samolepkového sešitu se pohybuje od 150 Kč do 200 Kč. Za nás bych doporučila První slova. Tento sešit má 56 stran a stojí za pořízení. Moje první samolepky – Tvary mi přijdou sice moc pěkné, ale poměrně drahé na to, co nabízí.

Knihy se samolepkami výhodně na BOOKTOOK.CZ

Vyrobte si svůj interaktivní sešit

Pracovní sešit Moje první čísla - PDF koupíte na e-shop.mamadodeste.cz

Pracovní sešity pro děti v PDF koupíte na e-shop.mamadodeste.cz

Pracovní sešity v PDF na ESHOP.MAMADODESTE.CZ

Přeji vám hodně zábavy. 🙂

9 Hodnocení
Samolepkové sešity

Samolepkové sešity jsou perfektní zábavou pro děti. Rozvíjí jemnou motoriku a představivost. Jejich velkou nevýhodou je, že není možné samolepky nalepit znovu. Pokud je můžete pořídit v akci nebo ve slevě, doporučuji sešity rozhodně na sto procent. Samolepkový sešit Moje první slova je propracovaný, hezky ilustrovaný.

Poměr ceny a kvality
8
Počet stran
10
Kreativita
10
Jak dlouho vydrží
8
KLADY
  • Velmi pěkná a kreativní činnost
  • Děti se zabaví.
  • Rozvíjí představivost a jemnou motoriku.
ZÁPORY
  • Samolepky není možné lepit opakovaně.
  • Dražší

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart