Herbacos Rybilka NEO 100ml

Proti opruzeninám dokáže pokožku ochránit pouze mastný krém, což řada krémů na opruzeniny nesplňuje. Rybilka patří mezi kvalitnější kosmetiku, a i když se může na první pohled zdát, že bude zapáchat po rybím oleji, není tomu tak.

Obsah

Rybilka NEO

Na zadeček stačí nanést velmi tenkou vrstvu. Pokud má dítě již opruzeniny, buď kvůli tomu, že mu nesedla plenka, má zadeček zapařený, nebo mu nevyhovovala používaná kosmetika, mohla by na opruzeniny Rybilka pomoci. U nás obstojí velmi dobře. Myslela jsem si, že krém bude zapáchat rybinou, ale nezapáchá. Pokud si čichnete k tubě, tak nemá žádnou vůni.

Při kontaktu s pokožkou cítíte mírnou vůni, kterou není snadné identifikovat. Je způsobena kombinací panthenolu, mandlového a rybího oleje. Krém představuje výborný poměr ceny a kvality. Není dobarvován, složení je na výbornou  skvěle reaguje s citlivou pletí.

Složení: Petrolatum, Lanolin, Zinc oxide, Prunus amygdalus Dulcis oil (Mandlový olej), Aqua purificata, Panthenol, Cadus Morhua Liver oil (Rybí olej), Tocoferyl acetate (Vitamín E).

Herbacos Rybilka NEO 100 ml – ukázka krému

Kde krém seženete?

Krém měli v minulosti v akci v drogerii Teta, ale už to dávno neplatí. Nejlevněji koupíte Rybilku v lékárně

Krém Rybilka

 

10 Hodnocení
Herbacos Rybilka NEO

Mastný krém na opruzeniny nezapáchá rybinou a při kontaktu s pokožkou mírně voní. Je vhodný na citlivou pokožku a proti opruzeninám skutečně pomáhá.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita složení
10
Jak reaguje s citlivou pletí
10
KLADY
  • Kvalitní složení
  • Nesmrdí.
  • Ochrání proti opruzeninám.
  • Nespotřebuje se jí tolik (pokud porovnám například s Hipp nebo krémem Babydream z Rossmannu).
ZÁPORY
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart