KOSMETIKATESTUJEME

Herbacos Rybilka NEO 100ml

Proti opruzeninám dokáže pokožku ochránit pouze mastný krém, což řada krémů na opruzeniny nesplňuje. Rybilka patří mezi kvalitnější kosmetiku, a i když se může na první pohled zdát, že bude zapáchat po rybím oleji, není tomu tak.

Na zadeček stačí nanést velmi tenkou vrstvu. Pokud má dítě již opruzeniny, buď kvůli tomu, že mu nesedla plenka, má zadeček zapařený, nebo mu nevyhovovala používaná kosmetika, mohla by na opruzeniny Rybilka pomoci. U nás obstojí velmi dobře. Myslela jsem si, že krém bude zapáchat rybinou, ale nezapáchá. Pokud si čichnete k tubě, tak nemá žádnou vůni.

Při kontaktu s pokožkou cítíte mírnou vůni, kterou není snadné identifikovat. Je způsobena kombinací panthenolu, mandlového a rybího oleje. Krém představuje výborný poměr ceny a kvality. Není dobarvován, složení je na výbornou  skvěle reaguje s citlivou pletí.

Složení: Petrolatum, Lanolin, Zinc oxide, Prunus amygdalus Dulcis oil (Mandlový olej), Aqua purificata, Panthenol, Cadus Morhua Liver oil (Rybí olej), Tocoferyl acetate (Vitamín E).

Herbacos Rybilka NEO 100 ml – ukázka krému

Kde krém seženete?

Krém měli v minulosti v akci v drogerii Teta, ale už to dávno neplatí. Nejlevněji koupíte Rybilku v lékárně. Nízké ceny mívají lékárny, kde můžete k nákupu dostat dárek. Lékárna Dr. Max pro zákazníky nabízí osobní odběr  ve stovkách prodejen zcela zdarma. Často nakupuji v internetové lékárně s osobním odběrem. 🙂 Stejně tak můžete krém koupit online v lékárně Benu.cz a osobně si ho vyzvednout ve vámi vybrané prodejně. Je to levnější než když ho koupíte přímo v kamenném obchodě.

→ Krém Rybilka

10 Celkové hodnocení
Herbacos Rybilka NEO

Mastný krém na opruzeniny nezapáchá rybinou a při kontaktu s pokožkou mírně voní. Je vhodný na citlivou pokožku a proti opruzeninám skutečně pomáhá.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita složení
10
Jak reaguje s citlivou pletí
10
Klady
  • Kvalitní složení
  • Nesmrdí.
  • Ochrání proti opruzeninám.
  • Nespotřebuje se jí tolik (pokud porovnám například s Hipp nebo krémem Babydream z Rossmannu).
Zápory
  • Vyšší cena

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou.