DOPORUČUJI

Roztomilý Hajánek pro roční dítě

Hajánka za nás vybrala babička. A dobře udělala. Filkův tučňáček Hajánek je už druhý v pořadí, Martínek má medvídka. Oba hajánci jsou krásní a nápad čepičky na spaní je přímo geniální. V recenzi se dozvíte zkušenosti s plyšovou hračkou, můžete si ji detailně prohlédnout, a také zjistíte, kde ji koupit.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Hajánek jak se patří

Plyšová hračka se nazývá „Schlafmützen“. Princip tkví v tom, že když je vzhůru, má otevřené oči, když spí, přetáhne se přes hlavu čepice, na které jsou znázorněna zavřená očička, a plyšák spí. Dítě může před spaním uspat plyšáka tím, že přetáhne čepici přes oči a jít také spát. U nás tenhle způsob ze začátku moc nefungoval, postupem času si na něj Martínek zvykl. Filka tomu ještě moc nerozumí, protože mu byl nedávno teprve rok. Až bude starší, bude plyšáčka také uspávat.

Jak se hračka pere

Peru v pračce na 30 °C, vyždímu na 600 otáček a nechám vykapat na sušáku. Starší Hajánek se trošku opotřeboval a opral, ale vypadá pořád hezky. Nový Hajánek, tučňáček, vypadá stále krásně, tak jsem zvědavá, jak moc se za rok opotřebuje.

Co hračka umí

Plyšák nehraje a nemluví. Mně osobně to u usínací hračky vůbec nevadí, naopak si myslím, že to je moc dobře. Oblečení má opatřeno kapsami, do kterých si může strčit ručičky. Čepici lze dát přes oči, když spí, nebo ji sundat, když je vzhůru. Čepice je přišitá na hlavě, je její součástí, a není možné ji ztratit. Což se hodí. 🙂

Velikost a kvalita provedení

Hajánek je velký 38 cm (prodává se ještě menší verze, 22 cm). Kvalita provedení se mi moc líbí, i když je pravda, že po roce intenzivního praní, nošení úplně všude a tahání dennodenně po bytě, se trošku opotřebovala. Hajánek musí být všude. Doslova.

Jak je hajánek velký? Srovnání s dětskou židlí z Ikea.

Jak je Hajánek velký? Srovnání s dětskou židlí z Ikea.

Kde se dá sehnat

Hračku doporučuji na 100 %. U nás má velký úspěch. Je perfektním dárkem třeba k prvním narozeninám nebo k Vánocům. Velkou nevýhodou tohoto plyšáka je špatná dostupnost. Omezený výběr plyšáků najdete na Pinkorblue.cz.

Hajánek: Schlafmützen na PINKORBLUE.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
Schlafmützen od Nici

Neobyčejná, krásná a roztomilá hračka se hodí pro děti od narození, ale ještě z ní nebudou mít rozum. Kvalitní plyšáček je velký, měkoučký a lze jej vyprat v pračce. V České republice se bohužel neprodává, ale můžete jej objednat přes Amazon.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
Kreativita
9
KLADY
  • Krásné provedení
  • Hračka na Amazonu není drahá (dá se sehnat i za 18 eur)
  • Velký hezký plyšáček
  • Neobyčejný a roztomilý Hajánek
ZÁPORY
  • Nelze koupit v České republice

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart