DOPORUČUJI

Roztančené fixy Kvído od Albi: Jak pracovní sešity vypadají

Roztančené fixy od Albi stojí za pořízení. Pracovní sešity jsou překrásné, pro děti velmi užitečné, vytvořené odborníky, profesionálně zpracované a kvalitní. Do článku jsem připravila přehled tří různých druhů pracovních sešitů Kvído Roztančené fixy.

Roztančené fixy

Obsah

Základní informace

Grafomotorický sešit je plný obrázků a aktivit, které jsou určené pro děti od 4 do 7 let věku. Součástí sešitu jsou dvě barevné fixy – červená a modrá. Listy sešitu jsou opatřeny laminací, a  když děti list (sešit) vyplní, fixu jde lehce smazat černou houbičkou, která je na víčku fixy (uvidíte ve videu). Je skvělé, že lze sešit celý smazat a vyplnit znovu. Listy jsou pevné, vázané v kroužkové vazbě, obálka z kartonu je pevná, klopa se připevňuje za magnet, drží dobře. Fixy jsou krátké a můžete je za gumičku připevnit dovnitř sešitu. Každá fixa má víčko s mazací houbičkou a také gumový úchop, který lze z tužky sundat. Guma pomáhá malým dětem fixu správně držet. Starší děti si mohou gumu sundat. K sešitu můžete dokoupit náhradní fixy (samostatně). Roztančené fixy získaly první místo v soutěži Hračka roku 2021 v kategorii v kategorii Baby a předškolní hračky.

  • Počet stran: 50
  • Vazba: Kroužková
  • Věk: 4-7 let (na každém sešitu je uveden věk)
  • Zaměření: Smyslové vnímání
  • Vlastnosti: Tvrdé desky, zavírání na magnet, lze vyplnit znovu a znovu
  • Značka: Kvído od Albi

Roztančené fixy – Smyslové vnímání

Roztančené fixy – Smyslové vnímání jsou určeny pro děti o 4 do 7 let věku. Některé úkoly jsou pro čtyřleté děti těžké, ale děti mohou trénovat, procvičovat a vyplňovat úkoly opakovaně nebo postupně. Sešit vydrží dětem klidně dva až tři roky. Úkoly pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a zrakové vnímání. Ve videu uvidíte všechny stránky v sešitu a také, jak fungují Kvído fixy. Celou recenzi najdete v článku: Recenze: Roztančené fixy – Smyslové vnímání (4-7 let).

Roztančené fixy – Logické uvažování

Roztančené fixy – Logické uvažování jsou určeny pro děti o 4 do 7 let věku. Některé úkoly jsou pro čtyřleté děti těžké, ale děti mohou trénovat, procvičovat a vyplňovat úkoly opakovaně nebo postupně. Sešit vydrží dětem klidně dva až tři roky. Úkoly pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a zrakové vnímání. Ve videu uvidíte všechny stránky v sešitu a také, jak fungují Kvído fixy. Celou recenzi najdete v článku: Recenze: Roztančené fixy – Logické uvažování (4-7 let).

Roztančené fixy 5+ (grafomotorika)

Roztančené fixy 5+ jsou určeny pro děti od 5 let, ale sešity si užijí také šestileté děti. Slouží zejména k procvičení grafomotoriky. Děti zkouší uvolňovací cviky, dělají grafomotorická cvičení. Úkoly pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a zrakové vnímání. Ve videu uvidíte všechny stránky v sešitu a také, jak fungují Kvído fixy. Celou recenzi najdete v článku: Recenze: Roztančené fixy 5+ (grafomotorika).

Kde Roztančené fixy pořídit

Roztančené fixy jsou dostupné v e-shopu Albi.cz, kde je seženete v akci nebo ve slevě. Výhodou je doprava zdarma nad 500 Kč. Když pořídíte dva sešity, pošlou vám je domů zcela zadarmo. Do sešitů se vyplatí investovat, protože je děti mohou vyplňovat opakovaně, procvičí si správný úchop fixy, jemnou motoriku a také smyslové vnímání.

DO E-SHOPU ♥
DOPRAVA NA ALBI.CZ NAD 500 KČ ZDARMA

♥ K objednávce nad 500 Kč máte dopravu zdarma.
♥ K objednávce nad 2000 Kč dostanete krásný dárek.

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart