DOPORUČUJI

Recenze: Říkanky s magnety o zvířátkách

Jestli hledáte krásnou knihu, která vyniká v poměru ceny a kvality, je kreativní a dítě se u ní jistojistě zabaví, pak mám pro vás recenzi na perfektní knížku pro děti s názvem Říkanky s magnety o zvířátkách, za kterou zaplatíte od 100 Kč do 150 Kč. U nás je klid na dlouhé desítky minut. A to je co říci. 🙂
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je kniha určena

Takhle knížka je velká paráda, to se musí nechat. Kniha o rozměrech 23 na 23 centimetrů zabaví dítě na poměrně dost dlouhou dobu. Má deset stran, které jsou mírně silnější. Představte si je jako magnetické fólie potažené obrázky. Na celou stránku může dítě přikládat magnetky, které jsou schované v plastové fólii v horní části knihy. Plastová fólie má víčko, které musíte před prohlížením nejdříve sundat. Magnetky jdou z folie vyndavat špatně a je lepší, když si je před prohlížením připravíte kolem knížky. Martínek si knihu chvíli prohlíží sám, ale ještě neumí pořádně přiřadit správný magnetek k obrázku. U některých situací to zvládne, u jiných ne. Knížka se hodí pro děti od dvou a půl, spíše od tří let věku.

Kvalita materiálu a provedení

Knížka je velmi kvalitní, přesto je potřeba zacházet s ní spíše opatrněji. Magnetky se hned tak nezničí. Jenže proto, že je Filka ještě malý a všechno si strčí do pusy, je knížka s magnetky schovaná, aby ji v nepozorovaném okamžiku neponičil. Máme ji už pár měsíců a vypadá stále jako nová. Moc se mi líbí, je to krásný vynález, to vám povím. Možná, že trošku nahrazuje Quiet Book, po které pokukuji a pořád s jejím nákupem váhám, protože nevím, zda by to děti zajímalo nebo ne. Spodní část fólie, ve které jsou uloženy magnety, se nedá zcela odendat. Vrchní část lze zcela sejmout a poměrně snadno se poškodí. K tomu, aby magnetky nevypadly, je potřeba svrchní i spodní část folie.
Říkanky s magnety o zvířátkách

Říkanky s magnety o zvířátkách

Ilustrace jsou krásné, pestrobarevné a dětem se moc líbí. Na boku každé stránky můžete číst říkanku, k níž patří na stránce jeden obrázek a dítě může k obrázku přiřadit magnet. Na první pohled se zdá, že je tato činnost snadná, ale pro dvouleté dítě je přiřazování magnetů velkou výzvou a ne vždy se mu zcela správně podaří. Procvičuje si fantazii, učí se, které obrázky kam patří, hledá magnetek, který se hodí na danou stránku. Kniha představuje perfektní zábavu a ještě se u ní dítě učí pojmy, barvy, říkanky.

Poměr ceny a kvality

Zde hodnotím poměr ceny a kvality na výbornou. Za 100 Kč je knížka naprosto perfektní, zábavná a zatím plně nahrazuje Quiet Book, na kterou jsou děti podle mě ještě moc malé. Máme doma hned dvě říkankové knížky a ve vybraných knihkupectvích koupíte knihy v setu po dvou levněji.

Kde knihu koupit?

Říkanky s magnety o zvířátkách pořídíte v knihkupectví. V kamenných prodejnách stojí kniha okolo 150 Kč, v online knihkupectvích ji pořídíte také za výhodnou cenu, ale musíte zaplatit dopravu. Akce na knížku Říkanky s magnetky o zvířátkách bývá v Knihách Dobrovský. Knížka je špatně dostupná. O něco lépe s dostupností je na tom druhý díl Říkanky s magnetky pro nejmenší. Ten také koupíte ve zmíněném knihkupectví. 

Říkanky s magnety pro nejmenší v KNIHÁCH DOBROVSKÝ

10 Hodnocení
Říkanky s magnety o zvířátkách

Knížka s magnety a říkankami je krásná, kreativní a levná. Ideální kombinace, která vytvoří perfektní dárek pod stromeček nebo třeba ke třetím narozeninám.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Poměr ceny a počtu stran
10
Ilustrace
10
Kreativita
10
KLADY
  • Levná
  • Krásné provedení
  • Kvalitní
  • Kreativní
ZÁPORY
  • Plastová fólie na magnetky se snadno zničí

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Už víte, jakou knihu pořídíte? 🙂 Přeji vám krásnou zábavu. Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart