Retro vánoční dekorace: Zvonicí stromek – recenze

Netušila jsem, že ho prodávají. Hned, jak jsem ho objevila, musela jsem si ho koupit. Znáte zvonicí stromeček? My jsme ho měli doma, když jsem byla malá a mám na něj krásné vzpomínky.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Zvonicí stromek recenze

Zvonicí stromek můžete najít také pod názvem andělské zvonění. Znovuobnovená výroba mi udělala nesmírnou radost. Stromeček je vyráběn v České republice a byly na něj použity české díly a komponenty. Je vyráběn ručně. Kovodíly se vyrábí ve Velkém Šenově a  v Rožmitále pod Třemšínem. Skleněné perličky, zvonicí korálky a perličky jsou původem z Jablonecka. Stromeček je vyráběn tradičními postupy.

Retro vánoční dekorace: Zvonicí stromek - recenze
Retro vánoční dekorace: Zvonicí stromek – recenze

Materiál, ze kterého je vyroben, pokovená leštěná ocel, která se válcuje za studena, má tloušťku 0,3 mm, je pomosazená. Stromek je vysoký 30 centimetrů, jeho průměr je 14,5 centimetrů. Může být čištěný přípravkem s názvem Sitol.

Jak stromeček funguje

Stromeček se musí před použitím složit. Skládání je snadné a zvládne jej každý. Do malých svícínků se umístí čtyři svíčky a po zapálení svíček se začne roztáčet ozubené kolečko, řetízky s korálky se začnou točit a stromeček cinká.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Pokud by se vám zdálo, že stromeček cinká příliš rychle, můžete zapálit jen dvě nebo tři svíčky. U nás má od letošního roku své místo. Je to krásná vánoční dekorace a vzpomínka na dětství.

Kde stromek pořídit

Těch míst není před Vánoci mnoho. Jestli budete shánět stromeček na poslední chvíli, může být vyprodaný. Pořídíte zlatou či stříbrnou verzi. My máme zlatou, protože i v minulosti jsme měli zlatý (chápejte, nešlo to jinak 🙂 ). Stromek je k dostání na Alza.cz, Mall.cz (aktuálně oba e-shopy v prosinci hlásí vyprodáno) a také na 4Home.cz (vyprodáno). Stojí 900 Kč, což je upřímně dost a kdybych neměla vzpomínku z dětství, asi bych jej nekoupila. Ale já ji mám a opravdu jsem stromek musela mít. U nás za rohem v domácích potřebách jej také mají, ale za 1200 Kč. To už je opravdu dost. Levněji pořídíte online. Ke stromku je nutné koupit svíčky. Součástí balení jsou čtyři kusy červených svíček. Letos jsem koupila 40 kusů svíček a budu ještě dokupovat.

10 Hodnocení
Zvonicí stromek

Krása. Nemám co víc dodat. Přesně takový, jaký si ho pamatuju. Když se dobře složí a zasadí se správně do stojánku, lze ho dobře přenášet. Zvoní a je nádherný.

Poměr ceny a kvality
10
Použitý materiál
10
Design
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Přesná kopie
  • Krásný
  • Zdá se kvalitní.
  • Český výrobek
ZÁPORY
  • Cena (ale raději krásný stromeček z ČR než čínský klumpr)

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart