Recenze: Zdravá láhev & Zdravá sváča (výbava do první třídy)

Když jsem vybírala láhev a krabičku na svačinu do školy, věděla jsem, že bych chtěla Zdravou láhev a krabičku Zdravou sváču. Vše je vyrobeno v České republice a výběr motivů je skutečně obrovský.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
22 dní (dny) do konce

Obsah

Zdravá láhev recenze

Láhev do první třídy můžete koupit jakoukoli. O Zdravé láhvi jsem slyšela a proto, že na Econea.cz měli láhev s motivem monster truck, bylo rozhodnuto. Obrázkových motivů je na výběr hodně – od krásných dívčích motivů přes univerzální obrázky až po klučičí monster trucky nebo různé obrázky s městy a auty.

Naše láhev má objem 0,5 litru, ale vybrat si můžete i větší (0,7 litru nebo 1 litr) nebo láhev, která se hodí na kolo (0,5 litru nebo 0,7 litru). Láhev neobsahuje ftaláty, změkčovadla, Bisfenol A ani S, je lehká a ta naše je transparentní, takže je vidět, kolik v ní je ještě vody. Ve skutečnosti se mi líbí více než na fotografii. Provedení samotné láhve je poctivé a láhev vypadá kvalitně. Bytelná a pevná je také zátka, která se vysune, aby z láhve tekla voda. Láhev obsahuje náhradní zátku a tento nápad velmi chválím. Obecně mi u řady lahví pro děti vadí, že není možné koupit náhradní díly. Zdravá láhev je vhodná i pro menší děti (od tří let věku), které zátku mohou kousat a zničit. Jednoduše ji vyměníte za novou a je to.

Recenze: Zdravá láhev & Zdravá sváča (výbava do první třídy)
Zdravá láhev a krytka Floppy

Láhev je sice trošku dražší, ale ve výsledku vyjde cenově lépe, protože můžete koupit za pár korun náhradní díly. Nemusíte pořizovat novou láhev. Děti uzávěr často koušou a to, že se zničí nebo ztratí, to se stát může. Avšak všechny díly Zdravé láhve jsou hezky a poctivě vyrobeny. Pravděpodobnost, že se zničí, je malá.

Zdravá láhev je vhodná do mikrovlnné trouby i do myčky. Zdravá lahev je český výrobek. Vyrábí se z polypropylenu, který se používá ve farmacii. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla a další toxické látky. Je odolná proti tvorbě plísní. Láhev je celá recyklovatelná.

Zdravá láhev - víčko
Zdravá láhev – víčko (otevřené modré, zavřené červené)

Náhradní díly ke Zdravé láhvi

Ještě zmíním, kolik náhradní díly stojí. Pořídila jsem všechny. Pro jistotu. Budu ještě kupovat jednu nebo dvě Zdravé láhve, tak se náhradní díly budou hodit. Těsnění stojí cca 20 Kč, náhradní zátka stojí cca 22 Kč. Dále můžete koupit “komplet“, který se skládá ze zátky, těsnění a náhradního víčka. Ten stojí 55 Kč. Všechno mám. Věřím, že se to bude hodit. Dále jsem pořídila krytku za 55 Kč. Krytkou se přikrývá zátka. Krytka se nasadí ke šroubovacímu závitu a proto ji dítě neztratí. To mi přijde velmi šikovné. My jsme pořád někde hledali víčko. Kompletně mám za cca 330 Kč Zdravou láhev i s náhradními díly. Připomínám, že součástí každé zdravé láhve je jedna zátka navíc.

Zdravá láhev náhradní díly
Zdravá láhev náhradní díly

Krytka Floppy je vyrobena z medicínského materiálu. Chrání zátku před nečistotami, je ji možné umýt v myčce nádobí nebo vyvařit. Je univerzální a hodí se pro všechny Zdravé láhve.

ZDRAVÁ LÁHEV na ECONEA.CZ

Zdravá sváča

Jako doplnění ke Zdravé láhvi jsem pořídila box na svačinu Zdravá sváča. Stejně jako u láhve i boxů máte na výběr celou řadu. Já jsem zvolila box, u kterého lze měnit obrázky. Obrázek můžete vložit do víčka krabičky buď svůj vlastní, nebo jej můžete stáhnout a vytisknout z webu zdravasvaca.cz. Skvělý nápad.

Zdravá sváča - zavírání
Zdravá sváča – zavírání

Hned na první pohled mě zaujala kvalita provedení. Krabiček jsme měli několik a všechny praskly. Všechny do jedné. Buď se utrhlo zavírání, nebo praskla krabička. Box na svačinu Zdravá sváča je bytelný a zdá se, že snese hodně. Tak uvidíme.

Uvnitř boxu je přepážka, která se dá libovolně posunout. Můžete ji také zcela vyndat a celou krabičku využít třeba na pečivo nebo na ovoce. Záleží jen na vás, jak krabičku uspořádáte.

Zdravá sváča - uspořádání krabičky
Zdravá sváča – uspořádání krabičky

Box na svačinu je otevírací, víčko se odklopí, nejde zcela sundat. Víčko se zacvakává na pojistku, která k němu je pevně přidělaná a vypadá velmi bytelně. Pojistka se otevírá dobře, ale myslím, že pro tříleté dítě by bylo problém ji otevřít. Proto se mi zdá, že je krabička ideální na školní svačinu, kdy děti dokáží krabičku otevřít a zavřít zcela samy.

Zdravá sváča - krabička s vyměnitelnými obrázky
Zdravá sváča – krabička s vyměnitelnými obrázky

Po otevření se krabička nepřeklápí, mojí krabičce lze vyměnit obrázek (ne u každé krabičky to jde, některé jsou přímo s obrázkem), má pojistku na zavírání víčka, krabičku lze ohřívat v mikrovlnné troubě. Krabičku je možné dát do lednice, mrazáku i do myčky. Do víčka můžete vložit fotku nebo obrázek o rozměrech 10×15 centimetrů. Objem krabičky je 1 litr, její rozměry jsou 18 x 13 x 6,5 cm. Zdravá sváča je český výrobek. Vyrábí se z polypropylenu, který se používá ve farmacii. Neobsahuje ftaláty, změkčovadla a další toxické látky.

ZDRAVÁ SVÁČA na ECONEA.CZ

Kde Zdravou láhev a sváču koupit

Zdravou láhev i zdravou sváču jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Dlouho jsem přemýšlela, jakou sadu do školy vybrat. Hodně dlouho. Jsem maximálně spokojená a mohu krabičku i láhev na sto procent doporučit. Oba produkty jsou vyrobeny v České republice (pro mě je v poslední době velmi důležité, aby bylo zboží z ČR nebo kousek odsud), jsou kvalitní a promyšlené. Zdravá láhev má vyměnitelné náhradní díly, což nesmírně oceňuji. Box na svačinu je pevný, velký tak akorát a zdá se odolný (snad tomu tak bude).

Zdravá láhev & Zdravá sváča
10 Hodnocení
Zdravá láhev & Zdravá sváča

Zdravou láhev a Zdravou sváču jsem pořídila do první třídy, ale láhev je vhodná pro mladší či starší děti. Stejně tak box na svačinu. Láhev i krabička jsou velmi kvalitní a zdá se, že něco vydrží. Vybrat si můžete z různých motivů i velikostí, barevných provedení - od pestrobarevných po tmavé a tlumené barvy.

Poměr ceny a kvality
10
Materiál
10
Ekologie
10
Kvalita provedení
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Kvalitní provedení
  • Český výrobek
  • Vyrobeno z kvalitního materiálu
  • Neobsahuje ftaláty, změkčovadla, Bisfenol A ani S.
  • Recyklovatelné
  • Láhev má vyměnitelné náhradní díly.
  • Cena je O.K.
  • Velký výběr motivů
  • Různé velikosti
ZÁPORY
  • Nic

ZDRAVÁ LÁHEV A ZDRAVÁ SVÁČA na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart