Recenze: Zatloukací hračka Rossmann Ideenwelt Statek

Zatloukací hračku koupila dětem babička v Rossmannu. Doma máme ještě verzi s požárníkem, která je trošku těžší než zvířátkové zatloukání s názvem Statek.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Ideenwelt: Zatloukací hračka Statek z Rossmannu

Máme celkem tři zatloukací hračky s hřebíčky. Dvě z Rossmanu a jednu značky Djeco. Hra z Rossmannu je výrazně levnější a funguje na stejném principu. Děti do korkové podložky zatloukají pomocí kladívka a malých hřebíčků s velkou hlavičkou jednotlivé dílky hry. Ke skládání mohou využít barevné kartičky, které slouží jako předloha.

Hra s motivem farmy a zvířátek je hezká, kvalita odpovídá pořizovací ceně. Jednotlivé dílky jsou dřevěné, stejně jako je dřevěné kladívko. Zvířátka jsou vyrobena z tvrdého kartonu.

Recenze: Zatloukací hračka Rossmann Ideenwelt Statek
Recenze: Zatloukací hračka Rossmann Ideenwelt Statek

Součástí hry je 78 dřevěných kostiček, 8 papírových doplňků (zvířátka), korková podložka, 80 hřebíčků, 4 papírové kartičky s předlohou (8 předloh) a jedno kladívko.

Kostičky jsou malé, drobné, a tím pádem je hra poměrně dost těžká. Určitě není vhodná pro tříleté nebo čtyřleté děti. V porovnání s hrou Djeco je obtížná a pětileté dítě jen stěží podle předlohy něco postaví. Stačilo by vytvořit jednodušší předlohy. Ty, které jsou součástí balení, jsou pro tříleté děti příliš těžké, i když Statek je jednodušší než hra s Požárníky. Děti mohou stavět podle vlastní fantazie. Šestileté děti zvládnou kostičky postavit podle předlohy.

Recenze: Zatloukací hračka Rossmann Ideenwelt Statek
Podle fantazie, nikoli dle předlohy

Co je součástí balení

 • Korková podložka
 • Kladívko
 • 80 hřebíčků s velkou hlavičkou
 • 78 dřevěných dílků
 • 8 zatloukacích papírových obrázků
 • 4 předlohy

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Kde hru pořídit

Hru koupíte pouze v drogeriích Rossmann a pouze, když je uvedena v letáku. Téměř stejnou hru s názvem Bino Hra s kladívkem Farma koupíte na Dudlu.cz. Hra vypadá podle fotografií stejně jako zatloukací hra z Rossmannu. Další zatloukací hru můžete pořídit od značky Djeco (Recenze: Djeco Dřevěná zatloukací autíčka). Hra je výrazně dražší, ale pro děti je snadnější.

8.8 Hodnocení
Zatloukací hračka Rossmann Ideenwelt Statek

Hra je hezky provedena, ale má poměrně dosti malé části a skládat podle předlohy je pro malé dítě téměř nemožné. Vhodnější je, když skládá podle vlastní fantazie. To mu jde dobře.

Poměr ceny a kvality
8
Kreativita
10
Jak zabaví děti
10
Design
8
Kvalita provedení
8
KLADY
 • Slušné provedení
 • Děti baví zatloukat.
 • Hezké papírové doplňky
ZÁPORY
 • Těžké předlohy
 • Velmi malé části (až zbytečně malé)

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart