Recenze Yellow&Blue WC čistič (750 ml)

Přírodní WC čistič jsem dlouho hledala. Váhala jsem, jestli mám vůbec přírodní WC čističe zkoušet, ale nakonec mi to nedalo a zkusila jsem. Čistič hezky voní, to mě příjemně překvapilo hned, co jsem jej poprvé vyzkoušela.

Obsah

Yellow&Blue WC čistič

Yellow&Blue WC čistič gelové konzistence desinfikuje, rozpouští nečistoty a usazeniny, které vznikají na špatně přístupných místech. Čistič lze používat také v domácnostech, které jsou napojené na biologické a kořenové čističky odpadních vod a septiky. Přípravek krásně voní po citronech a rozmarýnu. Pokud ale necháte gel působit až příliš dlouho, vůně nabývá na intenzitě, skoro až štípe do nosu.

Aplikuje se tak, jak běžný gel, který není ekologický. Dávkovačem se nanese na záchodovou mísu, nechá se 15 minut působit. Po čtvrt hodině klasicky umyjete WC a je to.

Recenze Yellow&Blue WC čistič
Recenze Yellow&Blue WC čistič

Vlastnosti

Plastová láhev má šroubovací víčko a aplikátor. Uvnitř lahve je středně hustý gel, který má poloprůhlednou až bílou barvu. Složení je přírodní, ale i tak by se gel neměl nechávat na snadno přístupném místě, aby k němu mohly bez dozoru malé děti.

Recenze Yellow&Blue WC čistič
Recenze Yellow&Blue WC čistič

Ekologie

WC čistit získal certifikát EcoGarantie.

WC ČISTIČ na ECONEA.CZ

Složení

< 6 % kyselina citronová, < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní rozmarýnová silice (Rosmarinus officinalis) a přírodní citronová silice v bio kvalitě (Citrus limon), limonene, citral, linalool

Kde WC gel koupit

Přírodní WC gel jsem jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Yellow&Blue WC čistič hezky voní – to mě na gelu velmi příjemně překvapilo. Funguje jako klasický WC gel, který nemá ekologické složení. Gel by se neměl nechávat na dosah malých dětí. Pořídíte jej v balení po 750 ml. Balení má aplikátor, víčko. WC čistič jsem pořídila na Econea.cz, kde jsem si od Yellow&Blue ještě oblíbila prací gel s levandulí a s pomerančem.

WC ČISTIČ na ECONEA.CZ

9.3 Hodnocení
Yellow&Blue WC čistič

Čistič krásně voní - jeho vůně je přírodní, svěží, ale poměrně silná a neměl by se nechávat příliš dlouho působit. Má přírodní složení, působí dobře, snadno se aplikuje.

Poměr ceny a kvality
9
Složení
9
Vlastnosti (vůně, barva, dávkování)
9
Jak funguje
10
KLADY
  • Přírodní složení
  • Hezky voní
  • Snadno se aplikuje
  • Desinfikuje
ZÁPORY
  • Vysoká cena
  • Agresivní složení

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart