Recenze: Vilac motorické puzzle akrobati

O téhle hračce jsem přemýšlela dlouho. Četla jsem na ni jen samá pozitiva, a tak jsem nakonec neodolala a dětem jsem ji pořídila. Do článku jsem připravila recenzi na Vilac motorické puzzle akrobati.

Vilac motorické puzzle akrobati

Obsah

Vilac motorické puzzle akrobati

Jestli máte rádi dřevěné hračky, budou se vám akrobati zamlouvat. Tato krásná hračka slouží k procvičení jemné motoriky a také trpělivosti. 🙂 V papírové krabici najdete dvanáct dřevěných figurek akrobatů, kteří jsou připraveni na jednoduchou nebo složitější balanční hru. A pozor! Není to tak snadné, jak se zdá.

Vilac motorické puzzle akrobati
Vilac motorické puzzle akrobati

Nejprve děti trénují snadnější pozice akrobatů. Mohou postavit akrobaty do jedné řady jako základnu, na níž postaví druhou řadu. Tím snadná hra končí. Jako těžší úroveň se staví další, třetí, řada. Toto už tak snadné není. Akrobat může spadnout a shodí s sebou téměř všechny pracně naskládané figurky. Vůbec nejtěžší je postavit čtyři pět nebo dokonce šest řad. Akrobaty můžete stavět jako pyramidu. To znamená, že ve spodní části bude 5 postaviček, dále 3 a 1. Nebo můžete do spodní části umístit tři postavičky a dále vrstvit na sebe 2 nebo 1 akrobata. Toto je velmi těžké. Akrobaty můžete postavit také vzhůru nohama či šikmo. Hračka nabízí nespočet možností, jak poskládat akrobaty na sebe.

Pro koho je hračka určena

Myslím, že hračka se hodí nejdříve pro děti od čtyř, možná až pěti let věku. Zabaví i rodiče. Hrát si může celá rodina.

Vilac motorické puzzle akrobati
Vilac motorické puzzle akrobati

Co je součástí balení

  • 12 dřevěných akrobatů

Kde hračku pořídit

Vilac motorické puzzle akrobati jsem pořídila v e-shopu Dudlu.cz, odkud máme také krásné dřevěné hodiny pro prvňáčky nebo stavebnici Seva. Vilac motorické puzzle akrobati jsem pořídila v e-shopu Dudlu.cz. Alternativním názvem k hračce Akrobati jsou Siláci.

Vilac motorické puzzle akrobati
9.8 Hodnocení
Vilac motorické puzzle akrobati

Kvalitní a hezká hračka zaujme děti od čtyř až pěti let. Nabízí řadu možností, jak akrobaty postavit. Děti si procvičí jemnou motoriku a také trénují trpělivost. Hrát si může celá rodina. Akrobati jsou vyrobeni ze dřeva, které je nalakované a na každém panáčkovi je nakreslen obličej, vlasy a oblečení.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Jak zabaví děti
10
Design
9
Kvalita provedení
10
KLADY
  • Hezká a nápaditá hračka
  • Kvalitní provedení
  • Dřevěná
ZÁPORY
  • Nic

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart