Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Může být štěkací pejsek vhodným dárkem pro kluka? Jak se u nás záhy ukázalo, tak ano, může. Dokonce pro dva kluky, kteří milují auta, auta a zase jen auta. 🙂
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Náš štěkací kamarád

Pejska dostal Filka od babičky, v necelých třech letech. Nejdříve se ho bál, ale jakmile se spolu seznámili, bát se přestal. Dává mu mléko z lahvičky, chová ho a stará se o něj. Pejsek se moc líbí také Martínkovi (4 roky), který o něm říká, že je „krásný“ a „moc roztomilý“. Ihned se stal členem rodiny.

Vlastnosti hračky

Malé štěkací štěně je spíše tvrdší. Jeho plastové tělo je obaleno vrstvou plyše. Pejska není možné prát, ale lze jej lehce čistit vlhkým hadříkem (zkoušela jsem). Na hřbetě má tlačítko, které je třeba stisknout, aby začal štěkat. Když stojí na zemi, je zapnutý a štěká, chodí dopředu a dozadu. Součástí balení je také malá lahvička, kterou můžete vložit do pejskových úst. Malý sympaťák začne pít a mlaskat.
Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Pejsek je maličký, ale to hodnotím jako velké plus. Děti si více získal. Co už jako plus nehodnotím, tak je hlasitost hračky, která je poměrně dost velká (alespoň na můj vkus). Hračku lze zapnout a vypnout. Zvuk není možné ztišit.

Parametry

 • Pejsek kýve hlavou, štěká, kňučí, chodí vpřed, pije z lahvičky, vrtí ocáskem
 • Rozměr balení: 20,5  x 19 x 12,5 cm
 • Rozměr hračky: 19  x 17 x 11 cm
 • Baterie: 2x AA 1,5V (baterie jsou součástí balení – zkušební provoz)
 • Regulace hlasitosti: NE
 • Snímatelný potah: NE

Pro koho je hračka určena

Plyšová hračka se hodí pro děti od tří let. Jednak to je na ni napsané (pravděpodobně proto, že nemá potřebné atesty pro malé děti) a také proto, že roční či dvouleté děti by hračku mohly nejen ušpinit a znehodnotit, ale také zničit. Pejska je možné rozbít (náš zatím rozbitý není, ale je na něm vidět, že by zásah ročního dítěte nemusel přežít).

Pořídit či ne?

I když pejsek štěká poměrně dost nahlas, je roztomilý a pěkný. Nevýhodou je, že nejde vyprat, ale zatím jsem se nesetkala se zvukovou hračkou, u které lze sejmout plyšový potah a vyprat jej v pračce. Baterie lze vyměnit snadno díky krytu na šrouby ve spodní části bříška. Pejsek štěká hodně nahlas a kdyby měl regulaci hlasitosti, byla bych nevýslovně šťastná. 🙂 Za pořizovací cenu necelých 400 Kč představuje dobrý poměr ceny a kvality. Děti z pejska mají obrovskou radost, starají se o něj a je to jejich nový kamarád.
Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Kde pejska koupit

Pejska seženete na 4kids.cz.

INTERAKTIVNÍ PEJSEK LUMPÍK na 4KIDS.CZ

Štěkací pejsek může být hezkým dárkem k svátku nebo k narozeninám. Další tipy na dárky najdete v článcích 15 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 3 let14 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 4 let.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

7.6 Hodnocení
Štěkací pejsek

Velmi pěkný pejsek, který v reálném provedení vypadá lépe než na produktové fotografii v e-shopu. Štěká poměrně nahlas a intenzivně, hýbe se, papa mlíko z lahvičky. Děti jej milují, říkají o něm, že je roztomilý a krásný.

Poměr ceny a kvality
9
Vlastnosti
8
Údržba
5
Kvalita provedení
8
Kreativita
8
KLADY
 • Velmi pěkná a roztomilá hračka
 • Štěká.
 • Součástí je lahvička, ze které pejsek pije mlíčko.
 • Chodí dopředu a dozadu, ale nelze určovat, kam půjde.
 • Baterie lze vyměnit snadno díky plastovému krytu.
ZÁPORY
 • Není regulace hlasitosti.
 • Není možné prát.
Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart