Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Může být štěkací pejsek vhodným dárkem pro kluka? Jak se u nás záhy ukázalo, tak ano, může. Dokonce pro dva kluky, kteří milují auta, auta a zase jen auta. 🙂

Obsah

Náš štěkací kamarád

Pejska dostal Filka od babičky, v necelých třech letech. Nejdříve se ho bál, ale jakmile se spolu seznámili, bát se přestal. Dává mu mléko z lahvičky, chová ho a stará se o něj. Pejsek se moc líbí také Martínkovi (4 roky), který o něm říká, že je „krásný“ a „moc roztomilý“. Ihned se stal členem rodiny.
Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Vlastnosti hračky

Malé štěkací štěně je spíše tvrdší. Jeho plastové tělo je obaleno vrstvou plyše. Pejska není možné prát, ale lze jej lehce čistit vlhkým hadříkem (zkoušela jsem). Na hřbetě má tlačítko, které je třeba stisknout, aby začal štěkat. Když stojí na zemi, je zapnutý a štěká, chodí dopředu a dozadu. Součástí balení je také malá lahvička, kterou můžete vložit do pejskových úst. Malý sympaťák začne pít a mlaskat.
Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Pejsek je maličký, ale to hodnotím jako velké plus. Děti si více získal. Co už jako plus nehodnotím, tak je hlasitost hračky, která je poměrně dost velká (alespoň na můj vkus). Hračku lze zapnout a vypnout. Zvuk není možné ztišit.

Parametry

 • Pejsek kýve hlavou, štěká, kňučí, chodí vpřed, pije z lahvičky, vrtí ocáskem
 • Rozměr balení: 20,5  x 19 x 12,5 cm
 • Rozměr hračky: 19  x 17 x 11 cm
 • Baterie: 2x AA 1,5V (baterie jsou součástí balení – zkušební provoz)
 • Regulace hlasitosti: NE
 • Snímatelný potah: NE

Pro koho je hračka určena

Plyšová hračka se hodí pro děti od tří let. Jednak to je na ni napsané (pravděpodobně proto, že nemá potřebné atesty pro malé děti) a také proto, že roční či dvouleté děti by hračku mohly nejen ušpinit a znehodnotit, ale také zničit. Pejska je možné rozbít (náš zatím rozbitý není, ale je na něm vidět, že by zásah ročního dítěte nemusel přežít).
Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Pořídit či ne?

I když pejsek štěká poměrně dost nahlas, je roztomilý a pěkný. Nevýhodou je, že nejde vyprat, ale zatím jsem se nesetkala se zvukovou hračkou, u které lze sejmout plyšový potah a vyprat jej v pračce. Baterie lze vyměnit snadno díky krytu na šrouby ve spodní části bříška. Pejsek štěká hodně nahlas a kdyby měl regulaci hlasitosti, byla bych nevýslovně šťastná. 🙂 Za pořizovací cenu necelých 400 Kč představuje dobrý poměr ceny a kvality. Děti z pejska mají obrovskou radost, starají se o něj a je to jejich nový kamarád.
Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Recenze: Štěkací pejsek Lumpík, náš nový kamarád

Kde pejska koupit

Tento typ pejska je momentálně vyprodaný, ale podobného pejska můžete pořídit na 4kids.cz, kde mají velký výběr těchto interaktivních hraček.

INTERAKTIVNÍ PLYŠOVÉ HRAČKY na 4KIDS.CZ

Štěkací pejsek může být hezkým dárkem k svátku nebo k narozeninám. Další tipy na dárky najdete v článcích 15 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 3 let14 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 4 let.
7.6 Hodnocení
Štěkací pejsek

Velmi pěkný pejsek, který v reálném provedení vypadá lépe než na produktové fotografii v e-shopu. Štěká poměrně nahlas a intenzivně, hýbe se, papa mlíko z lahvičky. Děti jej milují, říkají o něm, že je roztomilý a krásný.

Poměr ceny a kvality
9
Vlastnosti
8
Údržba
5
Kvalita provedení
8
Kreativita
8
KLADY
 • Velmi pěkná a roztomilá hračka
 • Štěká.
 • Součástí je lahvička, ze které pejsek pije mlíčko.
 • Chodí dopředu a dozadu, ale nelze určovat, kam půjde.
 • Baterie lze vyměnit snadno díky plastovému krytu.
ZÁPORY
 • Není regulace hlasitosti.
 • Není možné prát.
Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart