Recenze Slim Pasta: Malý ochutnávkový balíček a hotová jídla

Vyzkoušela jsem hned dva ochutnávkové balíčky – jeden s hotovými jídly a druhý malý ochutnávkový balíček, ve kterém byly těstoviny, omáčka a jedno hotové jídlo. Do článku jsem připravila recenzi na tyto balíčky a také video, jak se jídla připravují.

Obsah

Malý ochutnávkový balíček Slim Pasta recenze

Ochutnávkový balíček obsahuje konjakovou přílohu v nálevu, konjakovou přílohu bez nálevu, speciální řadu konjakových příloh pro sportovce, nízkokalorický dresink a hotové jídlo. V mém balíčku byly konjakové nudle, konjaková rýže, omáčka, konjakové špagety pro sportovce a jedno hotové jídlo. Malý balíček jsem vybrala, protože jsem chtěla vyzkoušet od každého něco. A to se mi díky tomuto balíčku podařilo.

Malý ochutnávkový balíček Slim Pasta recenze

Co ochutnávkový balíček obsahuje

Příchutě jídel se mohou měnit dle skladových zásob. Můj balíček vypadal trošku jinak než ten na produktové fotografii, ale podle popisu vše souhlasilo.

 • Konjakové nudle bez nálevu 200 g
 • Konjaková rýže BIO v nálevu 270 g
 • Konjakové špagety Carb X pro sportovce 6×100 g 
 • Dresink rajče a bazalka 250 ml
 • Hotové jídlo s česnekovou a Hoisin omáčkou a kořením  300 g

Ve videu uvidíte, jak pokrmy vypadají a jak se připravují.

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK na SLIMPASTA.CZ

DO E-SHOPU ♥
LOW CARB DIETA OD SLIMPASTA

♥ Také pro sportovce
♥ Velké množství příloh
♥ Zajímavá hotová jídla
♥ Cenově výhodné balíčky

Youtube: Co balíček obsahuje a jak jídla připravit

Jak jídla chutnají

Konjakové těstoviny v nálevu je potřeba dobře propláchnout, jinak dosti smrdí. Když se těstoviny propláchnou, můžete s nimi vařit nebo je dochutit dresinkem, který je v balíčku. Těstoviny samy o sobě nemají vůbec žádnou chuť a je třeba je nějak dochutit. Hotové jídlo chutnalo dobře, přišlo mi málo slané, ale celkově mě chuť mile překvapila. Dresink nechutnal vůbec špatně.

Výhodný balíček hotových jídel Slim Pasta recenze

V tomto balíčku byla tři hotová jídla. Můj balíček obsahoval tři jiná jídla než na obrázku, ale to není chyba. U produktu je napsáno, že obrázek je pouze ilustrační. Hmotnost jídel souhlasila. V balíčku byla tři jídla z nabídky, která byla v popisu produktu napsaná.

Výhodný balíček hotových jídel Slim Pasta recenze
Výhodný balíček hotových jídel Slim Pasta recenze

Můj balíček obsahoval tato jídla:

 • Hotové jídlo Panang Kari
 • Hotové jídlo Mediterranea
 • Hotové jídlo Arrabbiata

Ve videu uvidíte, jak pokrmy vypadají a jak se připravují.

Youtube: Co balíček obsahuje a jak jídla připravit

Jak jídla chutnají

Jídla chutnají lépe, než jsem čekala. Sama za sebe bych přidala sůl, jinak chuť mě příjemně překvapila (v porovnání s konkurenčními pokrmy, které jsem vyzkoušela).

Konjakové těstoviny

Konjakové těstoviny jsou vyrobeny z ovesné bezlepkové vlákniny a konjaku, což je tradiční užitková asijská rostlina (potravina). Konjaková mouka se získává kvůli vláknině glukomannan, která snižuje pocit hladu a využívá se při redukci hmotnosti.Na první pohled vypadají těstoviny jako klasické těstoviny – špagety, tagliatele. Jsou zavakuované v plastovém sáčku, v nálevu, a po otevření jsou silně cítit rybinou. Tyto těstoviny je potřeba důkladně propláchnout vodou. Poté je můžete připravovat s omáčkou, zálivkou, nebo na jaký způsob máte těstoviny rádi. Těstoviny samy o sobě nemají žádnou chuť. Je to zvláštní. Když si je dáte do pusy, víte, že něco koušete, ale nechutná to ani sladce, ani slaně, necítíte hořkost ani kyselost.

Bio nudle s konjakem zakoupíte pouze ve speciálním nálevu (můžete zakoupit také těstoviny bez nálevu). Neobsahují cukr, tuk, lepek ani sůl. Do jejich složení vstupuje vláknina (glukomannan) a voda. Konjakové těstoviny jsou vhodné pro osoby, které vyžadují speciální výživové potřeby – diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Hodí se pro dietní režim.
Složení: Pitná voda, bio sušená hlíza z konjaku* (3,4 %), bio ovesná vláknina bezlepková*.
* z ekologického zemědělství

Konzumace není vhodná pro lidi, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev nebo s Crohnovou chorobou. U těchto osob by mohl vysoký obsah vlákniny (glukomannan), která je jinak lidskému organismu prospěšná, vyvolat obtíže. Jestli si nejste jisti, zda můžete tyto potraviny konzumovat, poraďte se svým lékařem.

Kde balíčky objednat

Ochutnávkové balíčky zakoupíte přímo na Slimpasta.cz, kde jsou na proteinové potraviny velké (až 50% slevy). Odeslání je rychlé a do dvou dní budete mít zboží doma. Zboží bylo zabaleno v krabici a vyplněno sáčky se vzduchem, aby se při přepravě nic nepoškodilo.

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK na SLIMPASTA.CZ

8.5 Hodnocení
Ochutnávkové balíčky Slimpasta

Ochutnávkové balíčky obsahují zajímavou kombinaci potravin, díky které ochutnáte od každého něco. Sami si můžete vybrat, zda dáte přednost hotovým pokrmům, nebo zda budete chtít sami vařit a své jídlo doplníte o konjakové nudle či rýži.

Rozmanitost pokrmů
10
Možnost výběru příchutí
8
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
6
KLADY
 • Tato dieta je nízkosacharidová, je připravená rychle.
 • Na výběr máte z několika druhů pokrmů.
 • Cena – dieta není drahá a jsou na ni velké akce.
ZÁPORY
 • Chuť (někomu může chuť vyhovovat, jinému tato dieta nemusí chutnat a možná, že bude potřeba si na ni zvyknout).

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart