DOPORUČUJI

Recenze: Roztančené fixy – Smyslové vnímání (4-7 let)

Pracovní sešit pro děti Roztančené fixy – Smyslové vnímání se mi zalíbil na první pohled. Na 50 stránkách děti vyplňují úkoly na logické uvažování, a navíc fixami, které lze smazat. Do článku jsem připravila recenzi a také video, ve kterém uvidíte, jak sešit vypadá.

Roztančené fixy

Obsah

Recenze: Roztančené fixy – Smyslové vnímání

Grafomotorický sešit je plný obrázků a aktivit, které jsou určené pro děti od 4 do 7 let věku. Součástí sešitu jsou dvě barevné fixy – červená a modrá. Listy sešitu jsou opatřeny laminací, a když děti list (sešit) vyplní, fixu jde lehce smazat černou houbičkou, která je na víčku fixy (uvidíte ve videu). Je skvělé, že lze sešit celý smazat a vyplnit znovu.

Recenze: Roztančené fixy - Smyslové vnímání (4-7 let)
Recenze: Roztančené fixy – Smyslové vnímání (4-7 let)

Listy jsou pevné, vázané v kroužkové vazbě, obálka z kartonu je pevná, klopa se připevňuje za magnet, drží dobře. Fixy jsou krátké a můžete je za gumičku připevnit dovnitř sešitu. Každá fixa má víčko s mazací houbičkou a také gumový úchop, který lze z tužky sundat. Guma pomáhá malým dětem fixu správně držet. Starší děti si mohou gumu sundat.

Recenze: Roztančené fixy - Smyslové vnímání (4-7 let)
Recenze: Roztančené fixy – Smyslové vnímání (4-7 let)

Roztančené fixy – Smyslové vnímání jsou určeny pro děti o 4 do 7 let věku. Některé úkoly jsou pro čtyřleté děti těžké, ale děti mohou trénovat, procvičovat a vyplňovat úkoly opakovaně nebo postupně. Sešit vydrží dětem klidně dva až tři roky. Úkoly pomáhají rozvíjet jemnou motoriku a zrakové vnímání. K sešitu můžete dokoupit náhradní fixy (samostatně). Roztančené fixy získaly první místo v soutěži Hračka roku 2021 v kategorii v kategorii Baby a předškolní hračky. Další recenzi najdete v článku: Recenze: Roztančené fixy 5+ (grafomotorika).

ROZTANČENÉ FIXY na ALBI.CZ

Podrobnější informace

 • Počet stran: 50
 • Vazba: Kroužková
 • Věk: 4-7 let
 • Zaměření: Smyslové vnímání
 • Vlastnosti: Tvrdé desky, zavírání na magnet, lze vyplnit znovu a znovu
 • Značka: Kvído od Albi

Youtube

DO E-SHOPU ♥
DOPRAVA NA ALBI.CZ NAD 500 KČ ZDARMA

♥ K objednávce nad 500 Kč máte dopravu zdarma.
♥ K objednávce nad 2000 Kč dostanete krásný dárek.

Kde Roztančené fixy pořídit

Roztančené fixy jsou dostupné v e-shopu Albi.cz, kde je seženete v akci nebo ve slevě. Výhodou je doprava zdarma nad 500 Kč. Když pořídíte dva sešity, pošlou vám je domů zcela zadarmo. Do sešitů se vyplatí investovat, protože je děti mohou vyplňovat opakovaně, procvičí si správný úchop fixy, jemnou motoriku a také smyslové vnímání.

ROZTANČENÉ FIXY na ALBI.CZ

10 Hodnocení
Roztančené fixy - Smyslové vnímání

Pracovní sešity pro děti Roztančené fixy mě zaujaly na první pohled. Líbí se mi nápad opakovaného vyplňování, úkoly jsou pro děti skvěle rozvržené od jednodušších po složitější. Fixy lze jednoduše vygumovat a sešit vám vydrží klidně dva tři roky. Fixy je možné dokoupit samostatně.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Design
10
Jak zabaví děti
10
KLADY
 • Krásné a kvalitní zpracování
 • Pevné desky, magnetické zapínání (vhodné na cesty)
 • Dostatečný počet stran
 • Fixy součástí balení
 • Fixy lze smazat a sešit vyplnit opakovaně znovu a znovu.
 • Dobrá cena - vydrží dlouho
ZÁPORY
 • Nic
Roztančené fixy

DALŠÍ RECENZE KVÍDO PRACOVNÍ SEŠITY

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart