Recenze: Purity Vision Opunciový olej (15 ml)

Opunciový olej jsem si přála vyzkoušet, protože působí jako přírodní liftingové a revitalizační sérum na drobné vrásky kolem očí a rtů. Vyplatí se olej vyzkoušet? Do článku jsem připravila recenzi na Purity Vision Opunciový olej a také více informací o tom, zda funguje a jak jej používat.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Purity Vision Opunciový olej

Obsah

Purity Vision Opunciový olej (15 ml)

Opunciový olej je vhodný pro všechny druhy pleti. Zlepší strukturu pleti a několik dní po aplikaci je pleť jemnější. Opunciový olej udrží vlhkost v pleti. Pleť je díky aplikaci svěžejší. Semena plodů kaktusu opuncie obsahují pět procent oleje a to znamená, že z 800 kilogramů zralých plodů kaktusu se získá 25 kg semínek a z nich 1 litr oleje. Olej se lisuje šetrnou metodou za studena do teploty 42 °C. Olej se vyrábí v manufaktuře v Maroku.

Recenze: Purity Vision Opunciový olej (15 ml)
Recenze: Purity Vision Opunciový olej (15 ml)

Olej se používá proti stárnutí pleti a tvorbě vrásek, protože obsahuje esenciální mastné kyseliny omega 6 a 9 a velké množství přírodního antioxidantu (vitamin E). Vitamin E přispívá k regeneraci pleti, zpomaluje stárnutí a chrání pleť před negativními vlivy volných radikálů. V oleji jsou obsaženy také aminokyseliny, které podporují tvorbu kolagenu a urychlují regeneraci buněk. Vitamin K pleť rozzáří a eliminuje kruhy pod očima. Opunciový olej je potřeba používat pravidelně. Olej nefunguje okamžitě. Po první, druhé ani čtvrté aplikaci není patrná viditelná změna. Pokožka je hebká, jemná, ale vypadá stejně. Olej mastí a je ho potřeba pouze malé množství. Není určen na to, aby se nanášel na celý obličej, ale pouze na vybraná problematická místa, nejčastěji kolem očí a kolem rtů.

Recenze: Purity Vision Opunciový olej (15 ml)
Recenze: Purity Vision Opunciový olej (15 ml)

Olej je vhodné používat i před prvními projevy stárnutí, protože hlavně by měl zamezit vzniku vrásek. Zdá se mi, že se vzniklými vráskami si neporadí.

OPUNCIOVÝ OLEJ na ECONEA.CZ

Jak se olej používá

Olej se nanáší na očištěnou pleť. Na problematická místa se nanese tenká vrstva oleje, která se po chvíli vstřebá. Pokožka je lesklejší a aplikace se hodí na noc nebo na doma.

Ekologie a certifikace

Olej má certifikát CPK BIO (certifikovaná přírodní kosmetika).

Složení

100% Raw BIO opunciový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství

Kde olej koupit

Olej jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Opunciový olej jsem chtěla vyzkoušet, protože bych ráda zmírnila projevy stárnutí na pleti a nebo alespoň zabránila dalšímu progresu. Myslím, že je potřeba olej používat dlouhodobě, řádově několik měsíců, aby byl výsledek viditelný. Doma mám větší balení s pumpičkou, prodává se také menší balení s aplikátorem ve tvaru kuličky. Balení s pumpičkou je cenově výhodnější. Olej jsem pořídila na Econea.cz, kde jej měli ve slevě za výhodnou cenu.

Purity Vision Opunciový olej
10 Hodnocení
Purity Vision Opunciový olej (15 ml)

Opunciový olej je dražší, ale obsahuje velké množství přírodních antioxidantů a vitamínů. Olej mastí, ale dobře se vstřebává. Je ho potřeba malé množství. Dávkuje se snadno pomocí aplikátoru. Olej je potřeba používat dlouhodobě (za měsíc jsem si viditelného zlepšení nevšimla).

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Pleť je po aplikaci jemná a jasnější.
  • Nanáší se snadno.
  • Větší balení vydrží několik měsíců (je ale potřeba nanášet olej pouze na uvedená místy - kolem očí a úst).
ZÁPORY
  • Vyšší cena

OPUNCIOVÝ OLEJ na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart