DOPORUČUJI

Recenze Powerlogy Honey Granola

Medová granola (pečené müsli) je vynikající. Zasytí, není doslazované cukrem, je zdravé, má výborné složení a představuje zdravou snídani. Do článku jsem připravila tip na chutné müsli.

Powerlogy Honey Granola

Obsah

Powerlogy Honey Granola recenze

Medová granola je bezlepková, obsahuje křupavé mandle, quinou, med, kokos a lyofilizované jahody – velké výběrové kousky. V müsli nenajdete palmový olej, konzervanty, emulgátory ani cukr. Složení granoly je poctivé, jahody jsou velké, kokosových plátků je dostatek. Müsli chutná výborně. Je to nejlepší müsli, jaké jsem kdy jedla (ještě společně s Powerlogy Kids Choco Granola a Powerlogy Organic Almond Granola). Granola je slazená medem, má optimální složení a vysoký obsah vlákniny pro postupné uvolňování energie. Müsli je testováno (stejně jako další produkty Powerlogy) laboratorními testy na kontrolu ochratoxinů, aflatoxinů a oxidace ořechů.

Vysoce kvalitní granola je jemně pražena při nízkých teplotách. Müsli má optimální vliv na organismus a také vysokou výživovou hodnotu. Granola zasytí na dlouhou dobu a stačí ji malé množství. Müsli je zdravou alternativou ke sladkým kuličkám nebo například k nezdravému pečenému müsli, které obsahuje vysoký podíl cukrů. Vynikající je v kombinaci s oříškovým krémem (například kešu krém) a mlékem či jogurtem. Müsli mohou jíst děti i dospělí.

Recenze Powerlogy Honey Granola
Recenze Powerlogy Honey Granola

Bezlepková a bezlaktózová snídaně

Granola neobsahuje lepek a ani laktózu (ani stopy lepku či laktózy), a tak je vhodná také pro osoby s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou.

Složení

BIO rýžové, pohankové a quinoové vločky 60 %, křupavé mandle, med, strouhaný kokos, kokosový olej, kokosové lupínky, lyofilizované jahody.

Nutriční hodnoty na 100 g

 • Energetická hodnota: 1866 kJ/446 kcal
 • Tuky: 20,09 g / z toho nasycené mastné kyseliny: 13,76 g
 • Sacharidy: 57,0 g / z toho cukry: 8,79 g
 • Vláknina: 5,6 g
 • Bílkoviny: 8,38 g
 • Sůl: 0,1 g

HONEY GRANOLA na POWERLOGY.CZ

Recenze Powerlogy Honey Granola
Recenze Powerlogy Honey Granola

Kde granolu koupit

Medovou granolu s mandlemi a jahodami koupíte na Powerlogy.cz. Přikoupit můžete také jejich nugátový krém, který je též naprosto bezkonkurenční a vynikající, nebo kešu krém. Vyzkoušeli jsme i další druhy müsli od Powelogy. Všechny druhy granoly jsou vynikající a každý druh je jiný. Opravdu dobrá práce. Lepší müsli jsem zatím nejedla.

10 Hodnocení
Powerlogy Honey Granola

Vynikající granola je plná jahod, quinoi, kokosových lupínků a mandlí. Složení je naprosto bezkonkurenční, poctivé a chuť je skvělá. Jemně sladká, ale přitom ne příliš. Müsli není doslazované cukrem, sladkou chuť dotváří med. Granola dobře zasytí, má vyváženou a jemnou chuť, zachutná i dětem.

Poměr ceny a kvality
10
Chuť
10
Složení
10
KLADY
 • Vynikající složení a perfektní a jemná chuť
 • Poctivé a nešizené - velké kousky jahod, hodně kokosových plátků, quinoa.
 • Slazeno medem, nikoli cukrem
 • Málo sladké
 • Zdravá alternativa k pečenému přeslazenému müsli
 • Chutná dětem i dospělým.
ZÁPORY
 • Nic (cena je vyšší, ale vzhledem ke složení zcela odpovídá)
Powerlogy Honey Granola

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart