Recenze: Policejní auto v akci

Knihu si zamilují malé dvouleté děti, které mají rády auta. Kniha houká, auto troubí na klakson a také brzdí smykem. Do článku jsem připravila krátkou recenzi na tuto knihu.

DO E-SHOPU ♥
DĚTSKÉ KNIHY NA KNIHYDOBROVSKY.CZ

♥ Pravidelné akce a slevy
♥ Rychlé a spolehlivé doručení do Zásilkovny nebo domů – vždy VČAS
♥ Osobní odběr na prodejnách ZDARMA

Policejní auto v akci

Obsah

Pro koho je kniha určena

Kniha Policejní auto v akci je kniha pro dvouleté děti, maximálně tříleté děti. Starší děti už by nemusela bavit, protože příběh je krátký a obrázky jsou určeny zejména pro nejmenší čtenáře.

Co v knize najdete

Policejní auto v akci má pouze čtyři listy. Čtyři listy = čtyři zvuky a čtyři kolečka na postranním panelu. Jeden krátký příběh je nakreslen na čtyřech listech. Na každém listu je v pravém dolním rohu nakreslena ikona zvuku. Zvuk doplňuje část příběhu. Zvuk je trošku hlasitější, nelze nastavit hlasitost. Pro batolata je kniha hezká, snadno se ovládá, je velká akorát do ruky. Stránky jsou velmi silné.

Recenze: Policejní auto v akci
Recenze: Policejní auto v akci

O knize

 • Nakladatelství: Klub čtenářů
 • ISBN: 978-80-255-1171-8
 • Rok vydání: 2019
 • Vazba: Leporelo
 • Počet stran: 8
 • Rozměry: 220 x 217 x 12 mm
 • Doporučená cena: 299 Kč  – knihu koupíte levněji online.

Tisk a vazba

Vazba leporelo je kvalitní. Listy jsou potaženy laminem, a tak vydrží i nešetrné zacházení a dokonce mírný kontakt s vodou (když se na knihu omylem vylije kapka vody, lze ji utřít).

Dostupnost

Kniha je dobře dostupná a za výhodnou cenu nebo v akci ji koupíte na Knihydobrovsky.cz, kde mívají na publikace z nakladatelství Drobek velké slevy.

POLICEJNÍ AUTO V AKCI na KNIHYDOBROVSKY.CZ

Závěrem

Hezká kniha zaujme dvouleté děti. Knížka je silná, mí velmi silné strany, ale i když je silná přes 1 centimetr, má pouze čtyři listy a také pouze čtyři. Zvuk je hlasitější, ale ne přespříliš.

8.6 Hodnocení
Policejní auto v akci

Jednoduché obrázky a snadný příběh zaujme malé dvouleté děti. Provedení je dobré, kvalitní, ale kniha má málo stránek - pouze čtyři listy a také pouze čtyři zvuky. I když obrázky vypadají jednoduše, dvouletému dítěti se moc líbí.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita provedení
10
Poměr ceny a počtu stran
8
Ilustrace
8
Kreativita
9
KLADY
 • Dobré provedení
 • Zvuky jsou dostatečně nahlas, ale ne příliš moc.
 • Dětem se knížka líbí.
ZÁPORY
 • Málo stránek a málo zvuků
Policejní auto v akci

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart