Recenze: Pokémon stavebnice Pokémon Picnic – MEGA

Hledáte LEGO Pokémon pro děti? Vyzkoušeli jsme stavebnici Pokémon Mega s tematikou Picnic. Stavebnice je perfektní a v článku najdete podrobnější informaci, recenzi, fotografie a také video.

Pokémon MEGA

Obsah

Stavebnice Pokémon MEGA (LEGO)

Pokémon MEGA je stavebnice, která se velmi podobá stavebnici LEGO, i když značka LEGO jej nevyrábí. Vybrat si můžete z několika motivů, velikostí i z různých postaviček. Jednotlivé sady jsou krásné, precizně provedené a promyšlené. Skládačka Pokémon je tvořena z malých kostiček, skládá se podle návodu a je vhodná pro děti přibližně od 8 let věku. Některé dílky jsou hodně malé. Výrobcem této krásné stavebnice Pokémon Mega je firma Mattel.

Koupit můžete několik různých provedení, ať jde o sérii Picnic, Jungle Ruins, Pikachu’s Beach Splash, Jungle Voyage, Bulbasaur’s Forest Fun nebo postavičky Pokémonů ze série Mega Construx.

Pokémon stavebnice Pokémon Picnic - MEGA
Pokémon stavebnice Pokémon Picnic – MEGA

Skládání a interaktivní prvky

Děti skládají stavebnici podle přiloženého návodu. Návod je podrobný a vždy v něm je přesně uvedeno, jaké kostky jsou potřeba a barevně je v něm vyznačeno, kam se zasunují. V tom vidím velkou výhodu – i osmileté dítě stavebnici složí bez větších potíží. Čím menší sadu koupíte, tím lépe se bude dětem skládat. Malou sadu zvládne samo složit dítě, které chodí do první či druhé třídy. Stavebnice obsahují interaktivní prvky – u postaviček lze hýbat s končetinami, pohyblivé mohou být uši nebo hlava. Vozík jezdí, deštník se hýbe, s listy jde otáčet a tak podobně.

POKÉMON MEGA na VESELY-DRAK.CZ

Youtube

Jakou sadu vybrat

Vybrat si můžete z několika možností. Pro děti okolo šesti až sedmi let věku jsou vhodné spíše menší sady, které zvládnou složit zcela samy – mezi ně patří například Picnic, Pikachu’s Beach Splash nebo Bulbasaur’s Forest Fun. Děti okolo osmi až devíti let zvládnou složit například sadu Jungle Ruins. Děti od 10 let věku mohou skládat sadu Jungle Voyage. Pokémon figury Mega Construx 10 cm mohou skládat děti od 8 let věku, figurky o rozměrech 25 cm jsou vhodnější pro děti od 10 let věku, protože obsahují hodně malých částí a složit celou postavičku chvíli trvá.

Pokémon stavebnice Pokémon Picnic - MEGA
Pokémon stavebnice Pokémon Picnic – MEGA

Kde stavebnici koupit

Stavebnice Pokémon Mega koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz, kde máte na výběr velké množství těchto krásných stavebnic. Výhodou je, že jednotlivé stavebnice jsou kompatibilní, sety můžete rozšiřovat, doplňovat a vytvoříte si krásnou sbírku Pokémon Lega. Pro stálé zákazníky nabízí e-shop věrnostní program, ve kterém můžete čerpat slevy. Stavebnice jsou skvělé – děti skládání baví, vyhrají si s nimi a navíc stavěním rozvíjí svou kreativitu, prostorovou fantazii a představivost.

POKÉMON MEGA na VESELY-DRAK.CZ

10 Hodnocení
Pokémon stavebnice Pokémon Picnic - MEGA

Nádhernou stavebnici si zamilují děti, které navštěvují první stupeň základní školy. Větší sady zaujmou i starší děti (my jsme vyzkoušeli set Picnic). Skládání podle návodu není těžké, kostičky jsou malé, hezky do sebe zapadají. Stavebnice má interaktivní prvky, kvalitní provedení je samozřejmostí. Postavičky mají pohyblivé ruce, lze hýbat i ušima. Doporučuji.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Kvalita provedení
10
Jak zabaví děti
10
KLADY
  • Krásné provedení
  • Některé sety mají nádherné interaktivní prvky.
  • Kvalita
  • U postaviček lze hýbat končetinami.
  • Na výběr velké množství setů
  • Jednotlivé sety lze mezi sebou kombinovat.
  • Dobrý poměr ceny a kvality.
ZÁPORY
  • Velké stavebnice jsou dražší, ale naopak menší stavebnice nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality.
Pokémon MEGA

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart