Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset

Kouzelná krabička. Jak funguje? Stačí ji otevřít, rozložit a uvnitř se skrývá krásná hrací plocha s interaktivními prvky, ve které si děti mohou hrát s figurkami Pokémonů. V článku najdete recenzi, zkušenosti, fotografie a také video.

Pokémon Carry Case

Obsah

Pokémon Carry Case Volcano Playset

Tato hračka se mi zalíbila na první pohled. Vypadá jako plastová krabička přes rameno. Když otevřete víko a uvolníte stěny, vznikne z krabičky krajinka na hraní. Krásná hra. Hračku můžete zabalit s sebou například na dovolenou. Sbalíte ji do relativně malé krabičky, po rozložení získáte hezky velkou hračku, se kterou si děti vydrží hrát poměrně dlouhou dobu. Hračka obsahuje řadu interaktivních prvků – sopka, lístečky, most, interaktivní řeka. Součástí je postavička Pikachu. Škoda, že v balení nebyl také Bulbasaur nebo Eevee. Naštěstí můžete tyto postavičky dokoupit zvlášť, nebo k této sadě můžete pořídit akční figurky (Recenze: Pokémon akční figurky 8-Pack 5 – 8 cm (Pikachu, Eevee, Galarian Ponyta)).

Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset
Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset

Celá hračka je vyrobena z plastu, se kterým je třeba opatrně zacházet. Hra se hodí pro děti nejdříve od čtyř, spíše až pěti let věku. Mladší dítě by hračku mohlo nenávratně poškodit (na krabici je napsáno od 4 let věku).

Interaktivní hračka

Hračka obsahuje spoustu zajímavých interaktivních prvků, které lze posouvat nebo schovávat. Není na baterie. Snadno ji složíte a opět rozložíte. Pro malé děti okolo pěti let věku může být skládání složitější a budou potřebovat pomoc dospělého. Děti se tuto činnost později naučí. Popruh na brašně můžete utahovat a opět povolovat. Mezi interaktivní prvky patří:

 • Řeka
 • Červíci
 • List u opice
 • Lávka
 • List na řece
 • Vor
 • Palma
 • Sopka
Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset
Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset

Doporučený věk

Hračka je vhodná pro děti přibližně od 5 let věku až do 8 nebo 9 let věku. S krajinou a sopkou si mohou hrát i dvě děti najednou, a tak se Pokémon Carry Case Volcano Playset hodí pro sourozence, kteří jsou věkově blízko u sebe. Hračka by možná mohla bavit i děti starší 8 let, ale vyzkoušeno to nemám.

Youtube

Ve videu uvidíte, jak hračka vypadá a co všechno umí.

Kde hračku pořídit

Za příznivou cenu koupíte hračku v e-shopu Vesely-drak.cz, který se specializuje na hračky s tématikou Pokémon. Pro stálé zákazníky nabízí e-shop věrnostní program, ve kterém můžete čerpat slevy. Tuto hračku je vhodné doplnit o menší balení akčních figurek – stačí dokoupit například 2 nebo 3 figurky, protože balení obsahuje pouze jednu figurku Pikachu.

POKÉMON CARRY CASE na VESELY-DRAK.CZ

Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset
Recenze: Pokémon Carry Case Volcano Playset
9.8 Hodnocení
Pokémon Carry Case Volcano Playset

Krásná hračka zaujme předškoláky i malé školáky. Z plastové krabičky lze rozložit pozoruhodnou krajinu se sopkou, řekou a se spoustou interaktivních prvků. Po hraní mohou děti krajinu opět složit do krabičky. Krásný nápad. Součástí hry je jedna figurka Pikachu o velikosti 5 cm.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Kvalita provedení
9
Jak zabaví děti
10
KLADY
 • Skvělý nápad, jak schovat krajinu do krabičky
 • Skvělé na dovolenou
 • Děti jsou nadšené - líbila se jim hra i celý koncept
 • Krajinu lze rychle připravit a zase rychle složit do krabičky - chce to cvik.
 • Spoustu interaktivních prvků bez nutnosti používat baterie
ZÁPORY
 • Součástí balení je pouze jedna postavička.
 • Je třeba zacházet s krabičkou opatrně, aby se nezničila. (To je pouze upozornění - dodržujte prosím minimální předepsaný věk. Hračka není vhodná pro děti do 4 let věku. Dítě by mohlo hračku rozbít.)
Pokémon Carry Case

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart