PLENYTESTUJEMEVŠECHNY ČLÁNKY

Recenze plenek Babylove Premium (2018)

Pleny Babylove Premium Aktiv jsem chtěla vyzkoušet už dávno. V rámci testování jsem zakoupila velikost č. 3 (vyrobenou ve Švédsku). Jak jsem byla s plenami spokojená? Poznámka: Plenky Babylove Premium nahradily nové plenky se třemi kanálky.

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Plenky jsou na první pohled pěkné, tenké, chemický zápach je cítit pouze mírně. Gumička na zádech zachytí řídkou stolici, plínky neprosakují a neprotečou. Ani jednou za celou dobu testování neprotekly, nepropustily tekutinu a nemusela jsem dítě zbytečně převlékat.

Jak vypadá plena Babylove.

Vzhledem k nákupní ceně 189 Kč za jedno balení nemám plenám co vytknout, až na mírný chemický zápach. Dalším drobným negativem je to, že jsou k dostání pouze v drogerii DM. DMko spustilo nedávno e-shop, takže si můžete objednat extra velké a cenově výhodné balení.  Zní to výborně, nicméně nákup se vám mírně prodraží na poštovném, které musíte zaplatit vždy bez ohledu na cenu zásilky. Pleny představují výborný poměr ceny  kvality. 

Babylove pleny – vzhled zevnitř

Zkoušela jsem „trojky“a na další druhy se chystám, protože tyto mě mile překvapily. Velikostně odpovídají pouze přibližně. Dítěti o hmotnosti 7 kg seděly akorát. Zdálo se mi, že miminku vážícímu 9 kg (výrobce uvádí, že plena pasuje na dítě o proporcích 4 kg až 9 kg) musí být kalhotky malé. Lepící pásky drží dobře, lze je odlepit a znovu zalepit. Mému miminku se po čase lehounce oprudil zadeček. To ale neznamená, že pleny nebudou dobré pro vaše dítě.

Babylove pleny – Jak sedí na dítěti o hmotnosti 7 kg.

Za otestování stojí. Více balení bez vyzkoušení raději nekupujte. 

6.6 Celkové hodnocení
Plenky Babylove Premium

Pěkné pleny za solidní cenu vás mile překvapí. Neprotečou, chemický zápach je mírný. Zakoupíte je online v e-shopu drogerie DM nebo v kamenné prodejně.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
6
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
8
Savé jádro
2
Absorpce
8
Výdrž
6
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
8
Klady
  • Dobře sedí.
Zápory
  • V České republice je koupíte výrazně dráž než v Německu.

Foto a video: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.