Recenze plenek Babylove Premium (2018)

Pleny Babylove Premium Aktiv jsem chtěla vyzkoušet už dávno. V rámci testování jsem zakoupila velikost č. 3 (vyrobenou ve Švédsku). Jak jsem byla s plenami spokojená? Poznámka: Plenky Babylove Premium nahradily nové plenky se třemi kanálky. 
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Plenky jsou na první pohled pěkné, tenké, chemický zápach je cítit pouze mírně. Gumička na zádech zachytí řídkou stolici, plínky neprosakují a neprotečou. Ani jednou za celou dobu testování neprotekly, nepropustily tekutinu a nemusela jsem dítě zbytečně převlékat.

Jak vypadá plena Babylove.

Vzhledem k nákupní ceně 189 Kč za jedno balení nemám plenám co vytknout, až na mírný chemický zápach. Dalším drobným negativem je to, že jsou k dostání pouze v drogerii DM. DMko spustilo nedávno e-shop, takže si můžete objednat extra velké a cenově výhodné balení.  Zní to výborně, nicméně nákup se vám mírně prodraží na poštovném, které musíte zaplatit vždy bez ohledu na cenu zásilky. Pleny představují výborný poměr ceny  kvality. 
Babylove pleny recenze

Babylove pleny

Zkoušela jsem „trojky“a na další druhy se chystám, protože tyto mě mile překvapily. Velikostně odpovídají pouze přibližně. Dítěti o hmotnosti 7 kg seděly akorát. Zdálo se mi, že miminku vážícímu 9 kg (výrobce uvádí, že plena pasuje na dítě o proporcích 4 kg až 9 kg) musí být kalhotky malé. Lepící pásky drží dobře, lze je odlepit a znovu zalepit. Mému miminku se po čase lehounce oprudil zadeček.

Černobílé kartičky pro novorozence v PDF

Černobílé kartičky pro novorozence v PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU ZA 15, 20 NEBO 30 Kč

Za otestování stojí. Více balení předem bez vyzkoušení raději nekupujte. 

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

6.6 Hodnocení
Plenky Babylove Premium

Pěkné pleny za solidní cenu vás mile překvapí. Neprotečou, chemický zápach je mírný. Zakoupíte je online v e-shopu drogerie DM nebo v kamenné prodejně.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
6
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
8
Savé jádro
2
Absorpce
8
Výdrž
6
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
8
KLADY
  • Dobře sedí.
ZÁPORY
  • V České republice je koupíte výrazně dráž než v Německu.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart