Recenze plen Wickies z Kauflandu (nový design 2020)

Vyzkoušeli jsme nové pleny z Kauflandu, které jsem pořídila přibližně za 180 Kč. Cena byla dobrá. Už dost pochval. V článku najdete naši zkušenost s plenkami. 

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Velikosti plenek

Velikost uvedená na obale odpovídá hmotnosti dítěte pouze přibližně. Plena ve velikosti č. 5 odpovídá spíše 4+.  Plenky se prodávají v několika velikostech.

  • Wickies Midi 3 (4 – 9 kg)
  • Wickies Maxi 4 (7 – 18 kg)
  • Wickies Junior 5 (12 – 25 kg)

Vzhled

Plenka je celá bílá, a pokud jste v minulosti používali barevné pleny Wickies s obrázky, budete změnou vzhledu překvapeni. Gumičky kolem nožiček neškrtí, pásky na zapínání jsou pružné. Na zádech zcela chybí gumička. Plenky nemají tři savé kanálky, což není na škodu, kdyby dobře sály. Jsou spíše tenké a na první pohled vypadají schopně. Vzhledem jsou podobné plenám Panda, kvalitou jsou ještě o trošku horší.

Zkušenost s plenami

Plenku jsem nezkoušela na miminko ani novorozence. Batoleti sedí poměrně dobře. Pleny se kvalitativně podobají těm z Albertu (pleny z Albertu mají savé kanálky, z Kauflandu nikoli). Plenka saje průměrně, způsobila opruzeniny hned první den. Zkoušeli jsme velikost č. 5 a jsem ráda, že jsem je netestovala na kojenci. Tyto jednorázové plenky z Kauflandu jsou průměrným produktem za průměrnou cenu.

Recenze plen Wickies z Kauflandu - Na zádech chybí gumička.

Recenze plen Wickies z Kauflandu – Jak vypadá savé jádro.

Zatím nejlepší pleny privátních značek obchodních řetězců, které jsou v současné době dostupné, jsou Lupilu z Lidlu (více v článku Recenze dětských plen Lupilu Premium & Comfort).Vynikající byly šmoulové plenky z Albertu, ale ty se už dávno neprodávají. Nové pleny Albert tyto staré zdaleka nenahradily. Podobně jsou na tom pleny z DM.

Recenze plen Wickies z Kauflandu

Recenze plen Wickies z Kauflandu – Na zádech chybí gumička.

Závěrem

Pleny z Kauflandu jsou vyrobeny v České republice, obrázky na nich nenajdete, což by tolik nevadilo, kdyby plenky hezky sály. Ale ne, nesají, způsobily opruzeniny a už je nekoupím. Možná, že vy s nimi budete mít lepší zkušenost. Za nás nic moc a opět se vracíme k bezkonkurenčním Huggies (Zkušenost s plenami Huggies Ultra Comfort). 

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

5.6 Hodnocení
Pleny Wickies z Kauflandu

Výhodou těchto plenek je nízká pořizovací cena. Plenky se vyrábí v České republice, sedí poměrně dobře, ale špatně sají, způsobily opruzeniny a už je znovu nekoupím.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
7
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
8
Savé jádro
8
Absorpce
4
Výdrž
4
Opruzeniny
0
Dostupnost
6
Poměr ceny a kvality
4
Velikost
7
KLADY
  • Vyrobeno v ČR
  • Nízká cena
ZÁPORY
  • Špatně sají.
  • Nemají gumičky na zádech.
  • Způsobily opruzeniny.
  • Jsou spíše menší, ne je uvedeno na obale.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart