DOPORUČUJI

Recenze: Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Děti dostaly od babičky patrovou parkovací garáž Brio s výtahem. Garáž je velmi kvalitně provedena, nemusí se složitě montovat, je odolná, promyšlená a děti ji milují. V článku najdete hodnocení a fotografie.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je garáž určena

Hračka se hodí pro děti od 18 měsíců, ale spíše si s ní budou hrát děti od dvou a půl let, které plně využijí její funkce. Garáž je bezpečná, nemá ostré hrany. Rok a půl staré dítě může mít potíže s obsluhou výtahu. Martínek ve čtyřech letech ke garáži postaví koleje a vyhraje si s ní na sto procent.

Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Materiál a kvalita výroby

Hračka je vyrobena ze dřeva a z plastu. Plast je zastoupen ve větší míře, než jsem čekala. Na druhou stranu je zpracování velmi kvalitní, garáž se neponičí ani při nešetrném zacházení. Autíčka, která jsou součástí balení, se nezničí ani po vyprání v pračce. Lze na ně vylít nápoje, namočit je do kečupu a následně drhnout jarem a houbičkou. Vydrží všechno.

Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Výtah a detail na autíčko

Co je součástí balení

Balení obsahuje samotnou garáž, skluzavku pro auta, kterou je nutné na garáž připevnit a také tubus s výtahem, který se též ke garáži připevní. Uchycení je snadné. Děti zvládly připevnit výtah samy, pomohla jsem jim pouze se skluzavkou, která se nacvakne do dvou zdířek a je to hotové. Dále balení obsahuje dvě malinká autíčka – modré a červené, a také žlutý nákladní vyklápěcí vagon.

Funkce garáže

Garáž má tři patra, jeden výtah skluzavku (sjezd) pro auta a také sklopnou rampu, která se musí přidržet, aby mohlo autíčko sjet buď na nákladní vagon, nebo na koleje. Výtah se ovládá otočným kolečkem a staví ve dvou patrech.

Vlastnosti

  • Materiál: Dřevo, plast
  • Rozměry: 39 x 18,5 x 34 cm
  • Skládání: Garáž se skládá ze tří dílů, které se do sebe jednoduše vsunou (není potřeba šroubovák)

Kompatibilita

Ke garáži děti připevňují koleje. Garáž Brio má kompatibilní koleje se značkou Bigjigs a také k ní lze připojit koleje Playtive Junior z Lidlu (více druhů značek jsme nezkoušeli).

Závěrem

Parkovací garáž Brio byla perfektní volbou. Uvažovali jsme o barevnější garáži Woody, jenže na základě negativního hodnocení nakonec koupila babička  garáž Brio, která není tolik barevná a pestrá. Je ale velmi kvalitní, bytelná, a proto ji mohu na sto procent doporučit. Garáž kupovala na 4kids.cz, kde vyšla výhodněji než jinde. Garáž je krásným dárkem k narozeninám, Vánocům i k svátku. Další tipy na dárky najdete v článcích 16 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 3 let14 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 4 let.

Patrová garáž BRIO s výtahem na 4KIDS.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Velmi zdařilá garáž je kvalitní, promyšlená, děti ji zbožňují. Lze ji napojit také na dřevěné koleje a propojit ji s nádražím nebo mosty. S garáží si mohou hrát i dvě děti najednou. Má skluzavku pro auta, výtah, parkovací plochy, plošinu.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Dostupnost
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
KLADY
  • Na první pohled je vidět kvalitní zpracování.
  • Promyšlená koncepce
  • Kvalitní materiál
  • Velmi pěkná autíčka
ZÁPORY
  • Je použito více plastu, než jsem si myslela. Na druhé straně garáž je kvalitně zpracovaná, neničí se a plast ji neuškodil.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart