DOPORUČUJI

Recenze: Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Děti dostaly od babičky patrovou parkovací garáž Brio s výtahem. Garáž je velmi kvalitně provedena, nemusí se složitě montovat, je odolná, promyšlená a děti ji milují. V článku najdete hodnocení a fotografie.

Obsah

Pro koho je garáž určena

Hračka se hodí pro děti od 18 měsíců, ale spíše si s ní budou hrát děti od dvou a půl let, které plně využijí její funkce. Garáž je bezpečná, nemá ostré hrany. Rok a půl staré dítě může mít potíže s obsluhou výtahu. Martínek ve čtyřech letech ke garáži postaví koleje a vyhraje si s ní na sto procent.

Materiál a kvalita výroby

Hračka je vyrobena ze dřeva a z plastu. Plast je zastoupen ve větší míře, než jsem čekala. Na druhou stranu je zpracování velmi kvalitní, garáž se neponičí ani při nešetrném zacházení. Autíčka, která jsou součástí balení, se nezničí ani po vyprání v pračce. Lze na ně vylít nápoje, namočit je do kečupu a následně drhnout jarem a houbičkou. Vydrží všechno.

Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Výtah a detail na autíčko

Co je součástí balení

Balení obsahuje samotnou garáž, skluzavku pro auta, kterou je nutné na garáž připevnit a také tubus s výtahem, který se též ke garáži připevní. Uchycení je snadné. Děti zvládly připevnit výtah samy, pomohla jsem jim pouze se skluzavkou, která se nacvakne do dvou zdířek a je to hotové. Dále balení obsahuje dvě malinká autíčka – modré a červené, a také žlutý nákladní vyklápěcí vagon.

Funkce garáže

Garáž má tři patra, jeden výtah skluzavku (sjezd) pro auta a také sklopnou rampu, která se musí přidržet, aby mohlo autíčko sjet buď na nákladní vagon, nebo na koleje. Výtah se ovládá otočným kolečkem a staví ve dvou patrech.

Vlastnosti

  • Materiál: Dřevo, plast
  • Rozměry: 39 x 18,5 x 34 cm
  • Skládání: Garáž se skládá ze tří dílů, které se do sebe jednoduše vsunou (není potřeba šroubovák)

Kompatibilita

Ke garáži děti připevňují koleje. Garáž Brio má kompatibilní koleje se značkou Bigjigs a také k ní lze připojit koleje Playtive Junior z Lidlu (více druhů značek jsme nezkoušeli).

Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Závěrem

Parkovací garáž Brio byla perfektní volbou. Uvažovali jsme o barevnější garáži Woody, jenže na základě negativního hodnocení nakonec koupila babička  garáž Brio, která není tolik barevná a pestrá. Je ale velmi kvalitní, bytelná, a proto ji mohu na sto procent doporučit. Garáž kupovala na 4kids.cz, kde vyšla výhodněji než jinde. Garáž je krásným dárkem k narozeninám, Vánocům i k svátku. Další tipy na dárky najdete v článcích 16 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 3 let14 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 4 let.

Patrová garáž BRIO s výtahem na 4KIDS.CZ

10 Hodnocení
Patrová parkovací garáž Brio s výtahem

Velmi zdařilá garáž je kvalitní, promyšlená, děti ji zbožňují. Lze ji napojit také na dřevěné koleje a propojit ji s nádražím nebo mosty. S garáží si mohou hrát i dvě děti najednou. Má skluzavku pro auta, výtah, parkovací plochy, plošinu.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Dostupnost
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
KLADY
  • Na první pohled je vidět kvalitní zpracování.
  • Promyšlená koncepce
  • Kvalitní materiál
  • Velmi pěkná autíčka
ZÁPORY
  • Je použito více plastu, než jsem si myslela. Na druhé straně garáž je kvalitně zpracovaná, neničí se a plast ji neuškodil.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart