Recenze: Oříškové krémy zKokosu.cz

Hledáte zdravější Nutelu? Potom by vás oříškové krémy zKokosu.cz mohly blíže zajímat. Do článku jsem připravila hodnocení a bližší seznámení se třemi druhy lahodných oříškových krémů.

Oříškové krémy

Obsah

Oříškovo-kokosové krémy

Ochutnali jsme tři krémy, které jsou vyrobeny z oříšků a kokosu. Každý krém má trošku jinou konzistenci a jiné složení. Zkusili jsme arašídový krém z kokosu a slaného karamelu, dále kešu krém z kokosu a bílé čokolády varianta křupkešu krém z kokosu a bílé čokolády varianta jemný. Všechny krémy jsou mastnější a lze říci, že jsou náhradou za čokoládovou pomazánku. Své využití najdou hlavně jako náplň do palačinek ovesných kaší, lívanců, vaflí, lze je jíst s domácím pečivem nebo samotné. Po otevření je nutné krém do 2 týdnů spotřebovat. Krém by se měl uchovávat při teplotě od 5 do 25 °C.

Recenze: Oříškové krémy zKokosu.cz
Recenze: Oříškové krémy zKokosu.cz

Arašídový krém zKokosu a slaného karamelu

Krém je sladký a moc dobrý. Po otevření jej musíte spotřebovat do 14 dní. Neobsahuje umělá sladidla a můžete jej jíst klidně samotný lžičkou (i když na mě to je hodně sladké). Dětem tento krém moc chutná. Natřít ho můžete na opečený toast nebo třeba na palačinku.

Složení: arašídy 40 %, kokos 25%, čokoláda karamelová  (kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné mléko, karamelizovaný cukr, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, sůl) 30%, cukr kokosový 4.5%, sůl himalájská 0,5%. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 31,9%.

Recenze e-shopu zKokosu.cz
Recenze: Oříškové krémy zKokosu.cz

Kešu krém zKokosu a bílé čokolády „křup“

Krém chutná zajímavě a zdá se mi, že je o trošku méně sladký než arašídový krém. Natřít jej můžete třeba na lívance nebo jej můžete vyzkoušet s domácími vaflemi či pečivem. Tato varianta krému obsahuje strouhaný kokos, který trošku křupe.

Složení: kokos 55%, jádra kešu ořechů 25%, belgická bílá čokoláda (maltitol, sušené polotučné mléko, kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma, obsah maltitolu je 44,5%) 15%, cukr kokosový 5%

Kešu krém zKokosu a bílé čokolády varianta „jemný“

Krém z kešu oříšků, kokosu a bílé čokolády je sladký, jemný a lahodný. Chutná velmi podobně jako varianta „křup“, má podobné složení, ale obsahuje o trošku více kešu oříšků.

Složení: kokos 40%, jádra kešu ořechů 30%, belgická bílá čokoláda (maltitol, sušené polotučné mléko, kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma, obsah maltitolu je 44,5%) 30%

Recenze: Oříškové krémy zKokosu.cz

Kde krémy pořídit

Tyto lahodné krémy najdete v e-shopu zKokosu.cz. Krémy jsou sladké, oříškovo-kokosové. Při nákupu nezapomeňte využít slevový kód MAMADODESTE ve výši 10 %. Kód uplatníte v košíku a platí úplně na všechno. I na zlevněné věci.

Oříškové krémy
10 Hodnocení
Oříškovo-kokosové krémy zKOKOSU.CZ

Oříškovo-kokosové krémy jsou moc dobré. Jsou sladké, lahodné a vybrat si můžete ze tří variant - arašídový nebo dva druhy krémů z kešu oříšků. Krém je nutné spotřebovat do 14 dní od otevření.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Chuť
10
KLADY
  • Lahodné krémy
  • Zajímavé chutě
  • Vhodné na palačinky i do ovesné kaše
ZÁPORY
  • Krátká doba spotřeby po otevření - sama bych 250gramů krému do 2 týdnů nesnědla (ale naštěstí mám na to lidi 🙂 )

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart