Recenze OK! FatBurn Coffee od Naturesfinest.cz

Spalovače tuků jsou skvělým pomocníkem, jak urychlit hubnutí. Ne vždy ale fungují na sto procent. Vyzkoušela jsem OK! FatBurn Coffee od Naturesfinest.cz a do článku jsem připravila recenzi na tento doplněk stravy.

🏆NYNÍ VELKÉ SLEVY AŽ 50 %🏆

OK! FatBurn Coffee

Obsah

OK! FatBurn Coffee recenze

Instantní nápoj OK! FatBurn Coffee mě zaujal tím, že dokáže zasytit a zažene pocit hladu. Skutečně to funguje. Po vypití nápoje jsem neměla pocit hladu několik hodin. Když jsem vypila nápoj ráno, plně nahradil snídani i svačinu. Pro mě byla trošku škoda, že jsem nic nezhubla, ale na stranu druhou jsem nic nepřibrala. Nápoj slouží nejen k hubnutí, ale také pomáhá při kontrole hmotnosti. Pokud pracně zhubnete několik desítek kilogramů, tak je dobré si hmotnost hlídat. A tato káva je ideálním společníkem. Jediné, co mi trošku vadilo, tak byla chuť nápoje. Moc mi nechutnal a musela jsem si na něj zvykat. Vyřešila jsem to tak, že jsem do něj přilila více vody. Naředil se, výrazná chuť se tím zmírnila a nápoj jsem mohla v klidu vypít. Káva neobsahuje cukr.

Nápoj připravíte tak, že smícháte 150 ml vody či mléka (já jsem smíchala 250 ml) s jednou lžící kávového prášku (15 gramů).

Recenze OK! FatBurn Coffee od Naturesfinest.cz
Recenze OK! FatBurn Coffee od Naturesfinest.cz

Účinné látky

L-carnitine a extrakt z černého bezu pomáhají urychlit metabolismus tuků a podporují hubnutí. Kofein a guarana zvyšují energii.

OK!FATBURN na NATURESFINEST.CZ

Složení

Rýžový nápoj v prášku (rýže, ovesné beta-glukany, slunečnicový olej, sůl), akáciová guma, kávový extrakt, kávové aroma, stabilizátor: prášková celulóza, L-karnitin, extrakt z guarany, extrakt z černého bezu

Obsah účinných látek

L-carnitine 200 mg
Coffee extract 500 mg
Guarana extract 100 mg
Elderberry extract 50 mg
Caffeine 62 mg

Kde OK!FatBurn objednat

Spalovač tuků koupíte v e-shopu Naturesfinest.cz. Pořídit můžete výhodné balení 1+1 zdarma a tak vás jedna dávka této kávy vyjde přibližně na 25 Kč, což je fajn cena. Já jsem po kávě sice nezhubla, ale na druhé straně jsem ani nepřibrala, což je skvělé, a káva skutečně podpoří udržení hmotnosti a zažene pocit hladu.

OK! FatBurn Coffee
8.5 Hodnocení
OK! FatBurn Coffee

Nápoj skutečně výrazně sníží chuť na sladké a také zajistí pocit sytosti. Pomáhá udržovat váhu a může pomoci k redukci hmotnosti. Chuť je zvláštní, zjemníte ji mlékem nebo tím, že k prášku přidáte více vody. Jedno balení vystačí na 15 dní.

Poměr ceny a kvality
9
Jak funguje
8
Složení
10
Chuť
7
KLADY
  • Zasytí.
  • Potlačí chuť k jídlu na několik hodin.
  • Napomáhá udržet váhu.
ZÁPORY
  • Cena

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart